<

Луцька «Волинь» перемогла запорізький «Металург»

09:12 | 3.08.2015 / Новини /
0

Дуже різні два тайми зіграли «Металург» та «Волинь». Перший був сповнений боротьби, помилок та фолів. Відтак, стовідсоткових моментів команди не створили, хоча ближчими до завершальної гольової атаки були все ж гості.

А от старт другого тайму вийшов просто приголомшливим для господарів. Сергій Політило навісив зі штрафного від правої бровки й Івіца Жуніч забив черговий гол ударом головою за «Волинь». Наш хорват відірвався від Кулинича й кивком спрямував м’яча в дальній кут воріт Старцева – 0:1 – повідомляє сайт ФК Волинь

Майже відразу подвоїли перевагу гості. Цього разу пройшла передача з флангу від Сандро Кобахідзе. А на вістрі опинився, як і належить нападнику, Анатолій Діденко – він ударом головою поцілив у верхній кут – 0:2!

Друга половина тайму стала часом нереалізованих моментів. Просто таки фейерію влаштували «хрестоносців». Перегравати почали гості господарів за всіма статтями. Проходили і подачі, і проходи центром, от тільки завершальні удари нашим хлопцям не вдавалися. Декілька спроб Кобахідзе, Матея і Діденка, удар «на техніку» від Кравченка… «Волинь» комбінувала і грала іскрометно, тому вдвічі шкода, що втретє екс-волинянин Старцев м’яча із сітки не вийняв. Велемовною є і статистика матчу – 18 ударів завдали по воротам лучани і 9 – запоріжці..

Металург – Волинь – 0:2
Голи: Жуніч (51), Діденко (53).
Металург (Запоріжжя): 1. Старцев, 22. Лисицький (к), 18. Каплієнко, 27. Кулинич, 19. Корнєв (Платон, 51), 6. Помазан, 95. Попов, 25. Жураховський, 4. Татарков, 10. Гвілія, 88. Орелесі
НЗ: 16. Шеремета, 24. Платон, 70. Захаров, 60. Клименчук, 97. Ігнатенко
Тренер: Анатолій Чанцев
Волинь (Луцьк): 1. Шуст, 30. Гуменюк (Насонов, 45+1), 15. Жуніч, 13. Шабанов, 14. Польовий (Шіш, 54), 8. Політило (к), 4. Кравченко, 9. Мемешев, 10. Матей, 19. Кобахідзе, 29. Діденко (94. Хомченко, 85).
НЗ: 74. Кичак, 93. Приндета, 18. Логінов, 38. Петров
Тренер: Віталій Кварцяний
Арбітри матчу: Я.Козик (Мукачеве) – Є.Петраков, С.Приступа (обидва – Київ)
Попереджені: Лисицький (40) – Насонов (47)