<
Китай заявив, що відправить свої війська до росії для спільних військових навчань

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:09 | 18.08.2022 / Новини / , , , /
Перегляди
361
/ Коментарі відсутні

Пекін відправить контингент своїх військ до росії для участі у спільних військових навчаннях за участю кількох інших країн, в тому числі Індії, білорусі, Монголії та Таджикистану.

Про це повідомило Міністерство оборони Китаю 17 серпня, пише Радіо Свобода.

Відомство заявило, що участь у спільних навчаннях «не пов’язана з поточною міжнародною та регіональною ситуацією», очевидно маючи на увазі триваюче повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Навчання є частиною поточної двосторонньої річної угоди про співпрацю, йдеться у заяві. Подібні спільні навчання під керівництвом росії за участі Китаю вже мали місце в останні роки.

«Метою є поглиблення прагматичного та дружнього співробітництва з арміями країн-учасниць, підвищення рівня стратегічної взаємодії між сторонами-учасницями та посилення спроможності реагувати на різноманітні загрози безпеці», – йдеться у повідомленні.

Китай входить до числа країн, які ухилилися від запровадження санкцій у відповідь на війну росії проти України.

У липні 2022 року держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен заявив своєму китайському колезі Вану Ї, що не погоджується з заявами Пекіну про нібито нейтралітет в російсько-українській війні, і висловив стурбованість Вашингтону «тим, що Китай зайняв сторону росії».
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 Грудня, Неділя
2 Грудня, Субота