<
Крала шоколад в АТБ: вагітну лучанку посадили на п’ять років

07:36 | 20.03.2023 / Новини / /
Перегляди
2711
/ коментарів 6

У Луцьку судили вагітну жінку, яка неодноразово ходила до супермаркетів АТБ та крала там шоколадки «Milka».

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду, пише Конкурент.

Відомо, що жінка неодружена, безробітна та неодноразово судима за вчинення корисливих злочинів, судимість за які не знята та не погашена.

Користуючись вільним доступом до полиць з товаром, лучанка неодноразово приходила до магазину та крала там шоколадки «Milka».

В суді підтвердила, що:

 • 21 січня обікрала АТБ на загальну суму 1 331 гривню 06 копійок, 
 • 22 січня – 1 328 гривень 50 копійок (крадіжка в АТБ) та 433 гривні 94 копійки ( крадіжка в магазині Сім-23), 
 • 23 січня – крадіжка в АТБ на суму 1 334 гривень 45 копійок та 528 гривень 08 копійок,
 • 26 січня – 1 564 гривні 59 копійок.
 • 27 січня – 1 727 гривень 41 копійка. 
 • 29 січня –  674 гривні 35 копійок.

Таким чином, вона своїми умисними діями, які виразилися у таємному викраденні чужого майна (крадіжка), вчиненому повторно, в умовах воєнного стану, вчинила кримінальні правопорушення, передбачені ч. 4 ст. 185 КК України.

Допитана в судовому засіданні жінка повністю визнала свою вину у вчиненні інкримінованих правопорушень  Наразі збитки завдані потерпілим ТОВ «АТБ-маркет» та ТОВ «Клевер Сторс» добровільно відшкодувала в повному обсязі, про що в судовому засіданні подано відповідні квитанції. У вчиненому щиро розкаялася та просила суворо її не карати.

Лучанку в суді визнали винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185 КК України, призначивши покарання у виді п`яти років позбавлення волі.

На підставі ст. 71 КК України, за сукупністю вироків, шляхом приєднання до покарання, призначеного за даним вироком, частково невідбутого покарання призначеного за вироком Луцького міськрайонного суду Волинської області від 25.01.2023 – 1 (один) місяць позбавлення волі, призначити до відбуття остаточне покарання у виді 5 років та 1 місяця позбавлення волі.

Запобіжний захід застосований у вигляді тримання під вартою – залишити до набрання вироком законної сили.Строк відбуття покарання рахувати з 29 січня 2023 року, тобто з моменту її фактичного затримання, зарахувавши у строк відбуття покарання термін попереднього ув`язнення за вироком Луцького міськрайонного суду Волинської області. В дохід держави стягнули 3 964 грн. 38 коп. судових витрат за проведення судових товарознавчих експертиз.


коментарів: 6
 1. Круто !!! Обкрадають Україну на мільярди , стабільно – регулярно , наживаються на ЗСУ , оборудки з гум допомогою , деребан бюджету , земель – і нічого !!! Максимум , замів позвільняють !!! А тут за шоколад – правова держава !!! Суддів всіх поголовно по 10 років общого режима , з конфіскацією майна !!!

 2. Якби мала гроші дала хабаря продажним суддям ,то був би умовний термін.Наша реальність.

 3. Правильно . Вор должен сідєть в тюрьмє. Але яке тоді покарання застосовувати до тих які маються на увазі у попередньому коментарі? Тільки страта! Та не з нашими законами нашої прогнившої корумпованої держави..

 4. Крадіжка – це і злочин, і гріх, певна річ, але дуже хочеться, щоб так швидко і з такою деталізацією злочиів каралися справжні злочинці, які непогано наживаються на людях, на війні, і на всьому що їм по праву не може належати. Кого вже посадили з високопосадовців, які причетні до розкрадання держмайна в особливо великих розмірах??? Аааа не можуть довести їх вину або не вигідно. Краще показати отаких що шоколаду захотіли.
  Якщо кожен на своєму місці не перестане красти і тягати, що погано лежить, давати і брати хабарі, то в такому суспільстві можуть скоро почати красти і хліб, не допоможе, навіть, Захід.
  Давайте будемо усі гідними громадянами нашої прекрасної України, допоможемо розквітнути нашій державі, бо тільки разом ми сила…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
3 Червня, Субота
2 Червня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі