<
Ковельчанина, який розбещував 6-річного хлопчика, визнали психічно хворим

20:36 | 3.03.2023 / Новини / , /
Перегляди
162
/ Коментарі відсутні

До 23-річного ковельчанина, який вчинив сексуальне насильство щодо малолітнього, застосували примусові заходи медичного характеру – його помістили до психіатричної лікарні.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

Ковельський міськрайонний суд  задоволив клопотання прокурорів Ковельської окружної прокуратури про застосування до 23-річного жителя Ковеля, який вчинив сексуальне насильство щодо малолітнього (ч. 4 ст. 153 КК України), примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги зі звичайним наглядом.

Експертиза встановила, що молодик, який зранку 7 листопада 2022 року в одному з навчальних закладів у рідному місті вчинив сексуальне насильство щодо 6-річного хлопчика, не усвідомлював своїх дій та не міг керувати ними внаслідок хворобливого розладу психічної діяльності.

Згідно з ч. 3 ст. 94 КК України, госпіталізація до закладу з надання психіатричної допомоги зі звичайним наглядом може бути застосована судом щодо психічно хворого, який за своїм психічним станом і характером вчиненого суспільно небезпечного діяння потребує тримання у закладі з надання психіатричної допомоги і лікування у примусовому порядку.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
30 Травня, Вівторок
29 Травня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі