<
Кім Чен Ин вперше за три тижні з’явився на публіці та скликав військові збори для обговорення ядерного потенціалу КНДР

Цей запис опубліковано більш як рік тому
04:37 | 25.05.2020 / Новини / , /
Перегляди
1
/ 1 коментар

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин провів зустріч із обговорення питання стримування ядерної війни. Очільник КНДР вперше за 3 тижні провів зустріч із питань ядерного стримування.

Про це повідомляє агентство KCNA, – інформує УНІАН.

За даними агентства, в рамках наради відбулося обговорення заходів нової політики по посиленню стримування ядерної війни. В рамках засідання була розроблена стратегія ядерного стримування, яка включає в себе «використання стратегічних сил лише в разі крайньої необхідності».

За даними інформагенції АР, 24-го травня державні ЗМІ Північної Кореї повідомили про скликання лідером КНДР Кім Чен Ином наради військової комісії правлячої в країні Трудової партії для обговорення ядерного потенціалу та збройних сил країни, – пише Deutsche Welle.

“Учасники цієї наради, за даними ЗМІ, оприлюднили нову політику “щодо подальшого посилення стримування ядерної війни в країні”, а також “приведення стратегічних збройних сил до стану підвищеної тривоги”. Також Кім Чен Ин обговорив розширення можливостей для стримування “загрозливих іноземних сил”, – йдеться в матеріалі DW.

Повідомлення про публічну появу глави КНДР стали першими за останні три тижні.

До цього, на початку травня, на тлі чуток про його здоров’я, північнокорейські державні ЗМІ повідомили про нібито участь Кім Чен Ина в урочистостях з відкриття заводу з виробництва добрив. Утім, ця інформація не мала підтвердження з незалежних джерел.

Востаннє північнокорейські ЗМІ писали про появу лідера країни на публіці ще 11-го квітня. Після цього він не лише зник з публічного простору, але й пропустив важливу для КНДР церемонію з нагоди дня народження його діда, засновника Північної Кореї Кім Ір Сена, яка відбулася 15-го квітня.

На цьому тлі низка ЗМІ почала поширювати інформацію про те, що північнокорейський лідер переніс важку операцію на серці і тепер перебуває у критичному стані. Про це, зокрема, повідомляв американський телеканал CNN. Водночас інформагенція Reuters писала, що через проблеми зі здоров’ям Кім Чен Ина Китай відрядив до КНДР делегацію, у якій взяли участь лікарі та представники уряду.

У Пентагоні та Білому домі скептично сприйняли повідомлення ЗМІ про здоров’я лідера КНДР. Так, президент США Дональд Трамп заявив, що ця інформація могла бути оприлюднена помилково, і висловив побажання, аби у Кім Чен Ина усе було добре.

Нагадаємо, 24-го травня також стало відомо, що у Трампа обговорили проведення перших за майже 30 років ядерних випробувань.


один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
29 Вересня, П’ятниця
28 Вересня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі