ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 25 вересня 2017, 23:45

Керівника Нововолинського ліцею обиратимуть таємним голосуванням

15:35 | 2.11.2016 / Рубрика: Новини / 3 коментарі
0

Залишити на посаді чинного виконувача обов’язків директора Нововолинського ліцею-інтернату просять представники трудового колективу. Голова облради Ігор Палиця, до якого з цією проблемою прийшов колектив, запропонував провести вибори директора ліцею шляхом таємного голосування.

Про це йшлося під час прийому громадян в голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці 1-го листопада, – пише ІА Волинські новини.

Представники педагогічного колективу Нововолинського ліцею-інтернату, кажуть, мовляв, стурбовані ситуацією, яка виникла навколо закладу. Так, інформацію, яку нещодавно під час засідань однієї з постійних комісій облради озвучила щодо керівника закладу Юрія Лазаренка головний бухгалтер Наталія Гергель, назвали недостовірною та «бомбою проти закладу», що підриває імідж ліцею.

Нагадаємо, головний бухгалтер стверджувала, що у неї виник конфлікт з директором через те, що вона вказувала на його помилки і в результаті цього була фінансово покарана. Йшлося про використання паливно-мастильних матеріалів, харчування, благодійних внесків батьків учнів, які не обліковувалися. З її слів, закупівлі здійснювалися «невідомо як», також вона звертала увагу директора на крадіжки продуктів харчування.

90% працівників ліцею-інтернату, зі слів присутніх представників колективу, висловлюють позицію на підтримку чинного директора і називають підлим обманом те, що головний бухгалтер повідомляла депутатам облради. Наступного дня після засідання згаданої комісії голова профспілкового комітету зібрав збори трудового колективу, у рамках якого Наталію Гергель просили надати пояснення. Втім, робити це без присутності адвоката вона відмовилася.

Працівники ліцею, зокрема заступниця директора Світлана Земцова, стверджували, що Юрій Лазаренко знає проблеми закладу та вміє їх вирішувати. Йому, мовляв, вдалося протягом трьох років керівництва досягти вагомих результатів, а вихованці ліцею перемагали навіть у міжнародній олімпіаді.

Голова облради Ігор Палиця пояснив: йому невідомо про те, що керівника ліцею-інтернату хочуть звільнити. Водночас ніхто до нього не звертався, висуваючи свою кандидатуру на посаду директора ліцею-інтернату. Він запропонував колективу провести експеримент, аналогічний тому, що відбувся вже у двох медичних закладах. Йдеться про вибори керівника шляхом таємного голосування трудового колективу. Так, охочі зможуть зареєструвати свої кандидатури, а вибір зроблять безпосередньо працівники ліцею. Після цього обраного на посаду розглядатимуть члени постійної комісії облради. Вибори пропонують провести до кінця листопада.

Він нагадав, що аналогічним чином обрали головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні. Під час затвердження його на посаду у рамках сесії облради дехто з депутатів висував звинувачення у корупції, тож на перевірку інформації витратили ще два тижні. Факти про корупційні дії не підтвердилися, тож тепер із ним підписують контракт. Ігор Палиця наголосив, що він не впливатиме на вибори керівників обласних комунальних закладів і тут не повинно бути жодної політики.

Зрештою члени трудового колективу підтримали пропозицію про вибори керівника закладу шляхом таємного голосування.

Своєю чергою, кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України Ольга Березан розповіла, що працює від витоків ліцею та вболіває за процвітання закладу. Побачивши, що чинний директор зробив на посаді за три роки, вона вирішила виступити на його підтримку в обласній раді. Педагог запевнила, що Юрій Лазаренко є ефективним менеджером та справжнім господарем.

Як зазначив голова профспілкового комітету, викладач предмету «захист Вітчизни» Олег Кривицький йому сподобалася пропозиція голови облради, тому що більшість працівників ліцею підтримує директора, порівнявши його з попередніми очільниками закладу. На його думку, колектив завжди повинен обирати свого керівника. Щодо можливих кандидатів на посаду, він зауважив, що не розуміє, кому вигідно, щоб у закладі склалася така ситуація, як нині, коли у червні термін дії контракту Юрія Лазаренка скінчився і зараз він вже протягом півроку є виконувачем обов’язків керівника. Чи причиною цьому є політична діяльність, хочуть побачити, з’ясувавши, хто ж іще претендуватиме на посаду директора.

3 коментарі
 1. Петро Петрович // 2.11.2016 at 16:53 // Відповіcти

  Палиці до виборів директора чи-то відкритим, чи-то таємним голосуванням ОДНАКОВО! Вже чимало директорів обрали таким шляхом, а на підписання контракту очильником області це ніяк не вплинуло…

  0

 2. Таємне голосування – це добре… Але все таємне рано чи пізно стає очевидним. Юрій Лазаренко призначений на посаду злочинною владою Януковича за одне дуже одіозне голосування. Пане, Юрію, не вперше звертємось до Вас спростуйте це… якщо можете.

  2+

 3. Нова Волинь // 4.11.2016 at 09:14 // Відповіcти

  В ліцеї потрібно вже піднімати питання про заміну не тільки директора,але і заучів(які є фігурантами каламутних справ),бо вони вже не мають морального права займати свої посади,що вони можуть навчити наших дітей брехні?пілабузництва?неповаги до колег?корупції?

  0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"