<

Керівницю благодійного фонду в Луцьку підозрюють в організації незаконного перетину кордону військовозобов’язаними

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:16 | 2.11.2022 / Новини / /
Перегляди
402
/ Коментарі відсутні

За даними слідства, очільниця благодійного фонду у Луцьку разом із спільником пропонували чоловікам призовного віку включити їх до системи «Шлях».

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Таким чином військовозобов’язані могли виїхати за кордон під виглядом водіїв, які займаються перевезенням гумдопомоги або вантажів для потреб ЗСУ. Вартість такої «послуги» для осіб, які планували тимчасово виїхати за кордон, становила 3 тис доларів США, а для бажаючих виїхати без повернення в Україну – 4 тис доларів США.

Правоохоронці затримали керівника благодійного фонду та посередника під час чергової передачі коштів – 2 тис доларів США. Під час обшуків вилучено бланки заяв від «водіїв» з копіями документів, списки осіб із зазначенням суми сплачених коштів, документи щодо гуманітарних вантажів, мобільні телефони, а також значні суми коштів у різній валюті.

Як стало відомо Інформаційному агентству ВолиньPost з власних достовірних джерел, йдеться про керівницю благодійного фонду «Допоможемо разом Україні» Наталію Кушнір.

Що відомо про очільницю фонду

Як ідеться в сюжеті ТРК «Аверс», передають Волинські новини, Наталія Кушнір свого часу скупила орієнтовно 24 квартири в Луцьку й судиться з банками за кредити, які брала під заставу цих осель. У неї накопичилися мільйони боргів за комунальні послуги та безліч кредитів.

Жінка скуповувала апартаменти виключно на перших поверхах і переробляла їх під офіси, магазини, перукарні, салони краси тощо. Усі дозволи на реконструкцію їй надавала Луцька міська рада за каденції Богдана Шиби.

Наталія Кушнір скуповувала квартири разом із сестрою Оксаною Кушнір. Деякі квартири записано на юридичних осіб.

За словами кількох постраждалих, Наталія Кушнір понабирала на їхні імена кредитів на мільйони гривень, по рахунках яких були змушені платити вони. Саме за ці кошти було придбано частину квартир.

А в 2015 році в Луцьку розгорівся скандал через будівництво торговельно-офісного приміщення на проспекті Відродження,26а, 26б та 28. За будівництвом стояли сестри Оксана та Наталія Кушнір. Лучани скаржилися на порушення правил добросусідства.

Чисельні скарги від лучан надходили й щодо інших квартир Наталії Кушнір, які вона переробляла під комерційні приміщення. Мешканці багатоквартирних будинків нарікали на ремонти, проведені з багатьма порушеннями. Наприклад, мешканці будинку на проспекті Соборності, 24 власноруч розбирали незаконну конструкцію, добудовану до квартири на першому поверсі, власницею якої є Наталія Кушнір.

Також свого часу жінка звинувачувала у вимаганні та отриманні хабара ексдепутата Луцької міськради Дмитра Москвича. Але суд тоді виправдав обранця, а на Наталію Кушнір за неправдиві свідчення так і не завели справу.

У судовому реєстрі нараховується кілька десятків справ, за якими Наталія Кушнір виступає як відповідач і боржник. Переважно це справи, пов’язані з іпотечними кредитами, про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, про підроблення документів, спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу тощо.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Квітня, П’ятниця