<

Казахстан, Узбекистан та Киргизстан заборонили своїм громадянам воювати в Україні

20:05 | 22.09.2022 / Новини / , , /
Перегляди
287
/ Коментарі відсутні

Казахстан, Узбекистан та Киргизстан, які входять чи входили (Узбекистан до 2012 року) до Організації Договору про колективну безпеку, після оголошення в рф часткової мобілізації заборонили своїм громадянам воювати в Україні.

Більше того, за участь у війні проти України там передбачено кримінальну відповідальність – від 5 до 10 років ув’язнення, можлива також конфіскація майна, повідомляє ТСН.

Так, зазначається, що посольство Киргизстану в росії 21-го вересня повідомило своїх громадян, що за участь у бойових діях на території іноземних держав на них чекає кримінальна відповідальність.

Громадянам Киргизстану, які живуть у росії і яких будуть закликати брати участь у будь-яких військових діях, радять негайно звертатися до дипломатичного представництва своєї країни.

Своєю чергою, посольство Узбекистану в рф заявило, що застерігає співвітчизників від створення добровольчих батальйонів та/або участі у бойових діях на території іноземних держав, за які встановлено кримінальну відповідальність до 10 років позбавлення волі.

Варто також сказати, що Казахстан та Киргизстан є членами ОДКБ, а Узбекистан 2012 року вийшов з організації. До складу ОКДБ також входять росія, Білорусь, Вірменія та Таджикистан.

Нагадаємо: У росії путін оголосив часткову мобілізацію
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
1 Жовтня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі