«Карпати» після матчу із «Волинню» увійшли до Прем’єр-ліги

21:52 | 8.06.2019 / Рубрика: Новини / Позначка: / 5 коментарів

8-го червня львівські «Карпати» та луцька «Волинь» зіграли вирішальний матч за вихід до Прем’єр-ліги України сезону 2019-2020. «Карпати» отримали перемогу з рахунком 1:3. Гру завершили достроково, тому що фанати в додатковий час вибігли на поле та влаштували там дебош.

За підсумками цього поєдинку визначилась команда, яка в наступному сезоні гратиме у Прем’єр-лізі.

Стартові склади команд були такі:

«Волинь»: Неділько, Сімінін, Болденков, Неплях, Цюпа, Курко, Хагназарі, Бартуловіч, Кожанов, Климець, Волошинович.

«Карпати»: Кучинський, Мірошніченко, Федецький, Ковтун, Мегреміч, Кльоц, Ді Франко, Онгла, Мякушко, Гуцуляк, Понде.

Перший тайм

Тренерський штаб «Волині» вирішив не робити заміни у складі порівняно з матчем у Львові, лише замість травмованого Западні на поле в стартовій одинадцятці вийшов Климець, – інформують Волинські Новини.

Волиняни вже на 1 хвилині заробили кутовий – постарався Климець. Однак львів‘яни відповіли дальнім ударом Понде – Неділько на місці. Також у «Карпат» бив Кльоц, і вже цього разу кіпер волинян витягнув м‘яч з-під поперечини.

Попри невисокий темп гри, «Карпати» завдяки своїй активності перехопили «кулястого» у центрі поля та вийшли 2 в 1 з захисником, однак Понде знову пробив в руки Недільку – третій момент у галичан.

Натомість лучани короткими та середніми передачами намагалися вивести своїх форвардів на ударну позицію, щоправда, львів’яни вдало захищалися. Втім, на 21 хвилині Бартулович зумів пробити з-за меж карного – кіпер «Карпат» на місці.

А на 24 хвилині лучани мали шанс відкривати рахунок: Кожанов прострілив на Климця, але той, пробиваючи по воротах, влучив у скупчення гравців львівської команди, від яких м‘яч пішов на кутовий.

Незважаючи на це, «Карпати» на 37 хвилині заробили небезпечний штрафний: до м‘яча підійшов Кльоц, пробивши у дев‘ятку воріт Неділька, який навіть не рухався з місця, відкривши рахунок – 0:1. Відтак, лучанам, аби вирішувати завдання виходу до УПЛ, потрібно було забивати двічі.

Лучани класно зреагували на пропущений гол і вже на 42 хвилині рахунок зрівняли: Цюпа навісив прямо на голову Кожанову, який розстріляв ворота Кучинського – 1:1. До слова, для Дениса це був 17 гол у сезоні.

Тож, на перерву команди ішли з нічийним рахунком, а Андрію Тлумаку потрібно було придумувати щось у перерві, аби переламати хід гри.

Другий тайм

По перерві лучани заграли активніше, на кілька хвилин затиснувши львів‘ян у власному штрафному. Зокрема, у «хрестоносців» пробивав Климець – невлучно.

Відзначимо, що волиняни кілька разів виривалися на оперативний простір перед штрафним майданчиком львів‘ян, але щоразу їхні удари переривали захисники. Зокрема, на 59 хвилині Хагназарі міг виводити лучан вперед, але пробив вище з вигідної позиції після прострілу партнера по команді.

На 67 хвилині здалеку пробивав Бартулович – м‘яч пролетів повз. Через дві хвилини той же Бартулович розрядив свою гармату з розвороту в перекладину.

А після цього Сімініну показали червону картку за грубий фол, яким капітан «Волині» хотів зупинити контратаку, тож лучани за 20 хвилин до завершення основного часу залишилися в меншості.

Тренерський штаб «хрестоносців» одразу вніс корективи в гру, випустивши замість атакуючого Бартуловича орієнтованого на захист Петька. Незважаючи на вилучення, «Волинь» продовжила атакувати – небезпечно бив Хагназарі, однак «кулястий» пролетів над поперечиною воріт львів‘ян. «Карпати» натомість відповіли небезпекою після кутового.

До слова, команда з Львова почала збивати темп гри – футболісти «Карпат» досить довго лежали на газоні після нібито нанесених їм травм.

А на 81 хвилині арбітр допоміг Львову ще більше, поставивши у ворота «Волині» пенальті, яке реалізував Понде – 1:2.

Наприкінці гри незадоволені ультрас «Волині» влаштували піротехнічне шоу, задимівши увесь стадіон.

Gepostet von Pavlo Danylchuk am Samstag, 8. Juni 2019

Навіть попри вилучення та пенальті, лучани демонстрували характер, але пропустили ще раз в додатковий час та в підсумку поступилися, не зумівши вийти до Прем‘єр-ліги.

До слова, матч завершили достроково, оскільки в додатковий час фанати вибігли на поле та побігли за суддею. Очевидно, їм не сподобалися дії арбітра.

Фанати «Волині» почали кричати до «Карпат»: «Ви – дно». Потім побігли за суддею.

Силовики в спецзасобах побігли до сектору львів‘ян. Суддя поки в підтрибунному приміщенні і не відновлює гру.