<
Kalush Orchestra отримав новий кубок переможця «Євробачення-2022»

15:49 | 22.09.2022 / Новини / /
Перегляди
102
/ Коментарі відсутні

Український колектив Kalush Orchestra отримав новий кубок переможця «Євробачення-2022». Попередній музиканти продали за космічну суму на благодійному аукціоні. Та й це кубок артисти не збираються просто покласти на полицю та милуватися ним.

Зокрема, учасник гурту КилимМен вже готується вирушити з ним містами України, щоб кожен охочий міг сфотографуватися з переможним трофеєм, повідомляє ТСН.

До переліку міст, куди вже зараз планує вирушити учасник Kalush Orchestra, потрапили Львів, Івано-Франківськ, Київ, Калуш, Чернівці та Вінниця.

«Після перемоги на «Євробаченні-2022» нам хотілося, щоб приз конкурсу також відіграв свою роль для пришвидшення перемоги України у війні. Саме тому командою Kalush Orchestra було прийнято рішення виставити кришталевий мікрофон на аукціон. Те, що організатори конкурсу спеціально виготовлять для нас копію – стало приємним сюрпризом.

Що ж, подумаємо тепер над тим, яку користь новий кубок зможе принести нашій країні, але спершу, хочемо, щоб кожен українець міг сфотографуватися з цим трофеєм. Адже перемога цьогорічна на Євробаченні – це не тільки перемога нашого гурту, а й усієї України», – зазначив лідер гурт Олег Псюк.

Зазначимо, 29-го травня гурт разом із «Фондом Сергія Притули» продав нагороду на благодійному аукціоні. Мікрофон придбали за 900 тисяч доларів. Новим власником кубка пісенного конкурсу стала криптоспільнота. Отримані гроші пішли на комплекс безпілотників PD–2 для ЗСУ.

Організатори конкурсу, коли дізналися про намір музикантів продати кубок, вирішили виготовити копію трофею та надіслати його гурту, що стало прецедентом в історії конкурсу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Жовтня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі