<

Кабмін встановив розмір компенсацій у разі смерті або інвалідності через вакцинацію від коронавірусу

Цей запис опубліковано більш як рік тому
03:21 | 25.04.2021 / Новини / , , /
Перегляди
3
/ Коментарі відсутні

Кабінет міністрів України опублікував 23 -го квітня постанову № 371 від 31 березня щодо компенсацій у разі смерті або отриманні інвалідності після вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19. У разі летального випадку передбачається виплата понад 1,7 млн гривень.

Про це повідомляє “Урядовий портал“, – передає ВолиньPost.

Для проведення виплат компенсацій МОЗ виділяється понад 55,9 млн гривень, які є залишком коштів з Фонду боротьби з COVID-19 за 2020 рік. Документ затверджує порядок виплат, а також порядок використання коштів.

Передбачаються наступні компенсації:

  • у разі смерті після вакцинації від COVID-19, членам сім’ї, батькам, утриманцям померлого виплатять в 750-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (понад 1,7 млн гривень);
  • у разі встановлення інвалідності після вакцинації від COVID-19, передбачається разова виплата: для осіб з інвалідністю I групи — 400-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (908 тисяч гривень); з інвалідністю II групи — 350-кратний розмір (794,5 тисяч гривень); з інвалідністю III групи — 300-кратний розмір (681 тисяча гривень);

Зазначається, що у разі ускладнень після вакцинації від COVID-19 вакцинами або іншими медпрепаратами за процедурою ВООЗ “COVAX”, виплати держкомпенсації не передбачаються.

В уряді наголосили, що порядок, умови та критерії встановлення інвалідності після вакцинації встановлюватиметься протоколом розслідування групи оперативного реагування на несприятливі події після імунізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Липня, Понеділок
3 Липня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі