ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Субота, 23 вересня 2017, 00:44

Кабмін перерахував розмір субсидій

21:23 | 18.08.2017 / Рубрика: Новини / Прокоментуй!
0

У Мінсоцполітики внесли корективи в нарахування субсидій. Тепер, на новий опалювальний сезон 2017 – 2018 рр. – з 1 жовтня 2017 – під час розрахунку розміру субсидії враховуватимуть доходи за I і II квартал 2017 року. А на неопалювальний період – з 1 травня 2018 – по III і IV квартал 2017.

Про це під час засідання Кабміну повідомив міністр соцполітики України Андрій Рева.

За його словами, на урядову гарячу лінію надходило чимало зауважень від громадян, з питанням, чому беруть минулорічні доходи, якщо зараз не працюю, або отримую меншу заробітну плату.

“Це об’єктивно. Тому, громадянин, наприклад, весь минулий рік працював і отримував високу заробітну плату. В цьому році з тих чи інших причин звільнився з роботи і потребує допомоги в оплаті комуналки з об’єктивних причин. Соціально несправедливо вважати його торішні доходи, коли він міг самостійно оплачувати рахунки за тепло, електроенергію і воду. Тому уряд пішов назустріч таким людям, адаптуючи їх соціальне становище до дати призначення субсидії”, – зазначив Рева.

Крім того, Рева відзначив, що в травні – червні цього року виникли затримки з перепризначенням субсидій на літній період через те, що фіскальна служба не змогла вчасно надати інформацію про доходи громадян за I квартал цього року.

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"