<

«Здійсни мрію дитини»: в Павлівській громаді організували благодійний марафон для діток Небесного Легіону

14:22 | 8.12.2022 / Іваничі / , , /
Перегляди
268
/ Коментарі відсутні

В Павлівській громаді волонтери спільно з місцевою владою започаткували благодійний марафон «Здійсни мрію дитини» для діток Небесного Легіону. Акція присвячена Дню Святого Миколая.

Марафон організувала волонтерка з Павлівської громади Тетяна Грицюк, яка, нагадаємо, з перших днів повномасштабної війни збирає кошти бійцям, зокрема організовує благодійні ярмарки та онлайн-марафони.

Акція діє з 6-го по 18-те грудня. Тетяна розповіла, що основна мета благодійного марафону – здійснити мрії дітей, батьки яких загинули, захищаючи рідну країну від росіян.

Організатори зібрали і продовжують збирати дитячі листи до Святого Миколая, у яких ті написали про свої мрії і побажання. Долучитися до хорошої справи і стати Миколайчиком може кожен. Для цього потрібно придбати подарунок, який очікує побачити під своєю подушкою та чи інша дитина загиблого Героя.

“Дітки чекають Миколая, який неодмінно подарує святковий настрій та принесе подарунки, та солодощі. Долучайтеся до реалізації дитячих мрій та будьте Миколайчиком, подарувавши радість від подарунків і щиру посмішку дитині, а собі позитивні емоції від зробленої хорошої, благородної справи. Добро і хороші дії повертаються завжди добром”, – наголосила Таня.

За її словами, у діток різний вік, сприйняття, вподобання й прагнення, але у кожного з них спільна життєва трагедія: вони втратили на війні найріднішу людину – свого татуся, свого захисника, наставника, опору та підтримку. Тож, цим діткам зараз необхідна підтримка і розрада. А омріяні подарунки хоч трішки їх звеселять.

А ще, як зауважила волонтерка, усіх цих дітей поєднує не лише однакове горе, але й велика мрія – Мир і Перемога у війні з росією.

“Кожна дитина хоче, щоб настав Мир і Перемога. Кожен вірить, що його мрія здійсниться. І ми в це вірим. Нехай мрії діток з, а наша з вами задача в цьому допомогти”, – переконана Тетяна.

Подарунки для діток можна приносити в приміщення гуманітарного відділу Павлівської сільської ради, або в бібліотеку.

Кошти на подарунки солодощі, можна перерахувати на банку: https://send.monobank.ua/jar/7ewpu6cAkN

Або ж на карту: 5375 4112 0465 7501


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
5 Лютого, Неділя
4 Лютого, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі