ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 19:19

Вибори на Волині: Станом на 9:00 – перші порушення

11:03 | 11.12.2016 / Рубрика: Іваничі / 3 коментарі
0

Станом на 8:00 11 грудня 2016 р. у Волинській області усі виборчі дільниці відкрились вчасно. Втім, у с. Литовеж виник перший інцидент за участю спостерігача від кандидата. Виявлено й інші порушення.

8:15. На виборчій дільниці № 070174, яка знаходиться у с. Литовеж Іваничівського району Волинської області спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА помітили у руках іншого спостерігача від кандидата «Українське об’єднання патріотів «УКРОП» список виборців аналогічний до списку виборців, з яким працює дільнична виборча комісія. На питання, де спостерігач взяв відповідний список, він відповісти відмовився, – повідомляє ОПОРА.

У зафіксованому факті Громадянська мережа ОПОРА вбачає спроба здійснення контролю за голосування, що є неприпустимим.

8:30. У с. Грив’ятки на Ковельщині на виборчій дільниці № 070378 зафіксовано наявність лише однієї переносної скриньки (для проведення голосування за місцем перебування). Спостерігач ОПОРИ склав акт про порушення і написав скаргу до ТВК.

Відповідно до ч. 3 ст. 76 Закону України «Про місцеві вибори» кожна виборча дільниця повинна мати не менше двох переносних виборчих скриньок.

8:45. На виборчій дільниці №070380, що знаходиться у с. Луківка на Ковельщині зафіксовано факт, коли після початку голосування ДВК працювала зі списком виборців, який не був закритих шляхом закреслення незаповнених граф для внесення прізвищ виборців таким чином, щоб унеможливити внесення до списку додаткових виборців, як того вимагає закон. Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА за даним фактом склав акт про порушення.

Згідно з ч. 2 ст. 33 Закону України «Про місцеві вибори» у день, що передує дню голосування, після внесення змін та уточнень до уточненого списку виборців на підставі рішень судів, повідомлень органу ведення Державного реєстру виборців список виборців закривається шляхом закреслення незаповнених граф списку виборців для внесення прізвищ виборців таким чином, щоб унеможливити внесення до списку додаткових виборців, підписується головою (головуючим на засіданні) і секретарем (секретарем засідання) дільничної виборчої комісії та скріплюється печаткою дільничної виборчої комісії.

Нагадаємо, що у разі виявлення порушень виборчого процесу у день голосування можна звертатись за телефоном гарячої лінії:
044 591 44 44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

3 коментарі
 1. Не байдужа // 11.12.2016 at 12:55 // Відповіcти

  Можливо,грудня?

  0

 2. Найбільше цей факт “на руку” Свободі. Вже “іваничівський фейсбук” гуде свободівськими обуреннями. Забули напевно, якими методами домовлялися з укропівцями під час “найдемократичніших” виборів голови Іваничівської районної ради у листопаді минулого року. Чи не схожа схема була, хлопці і дівчата? По списку та під наглядом сморящого перевіряли усіх, хто мав проголосувати за “достойну” кандидатуру. Однак тоді порушень “не було зафіксовано” (хоча все було зафільмовано і оприлюдено) Не довговічна память і вдячність у так званих побратимів. Ще нещодавно обнімалися, а сьогодні – чубляться?

  7+

 3. Вчителька // 12.12.2016 at 19:34 // Відповіcти

  Кількість виборців за списком занесено до кількох протоколів, так що закреслюй чи не закреслюй вільні рядки – ні на що це не впливає. У мене складається враження, що деякі спостерігачі ніколи не були членами виборчих комісій, а, може, і ніколи не голосували? А попсувати нерви змученим членам виборчої комісії вони можуть! Перш ніж посилати спостерігача на дільницю, треба його навчити, підготувати, провести тренінг. А то так собі просто посидів на дільниці добу, попив кави, подрімав ще й гроші отримав.

  2+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"