<

Водії з’їжджають на ґрунтовий шлях: жителі Іванич просять відремонтувати дорогу в напрямку Львова

12:10 | 30.11.2021 / Іваничі / /
Перегляди
3066
/ 1 коментар

Шість кілометрів дороги Іваничі – Долинка в напрямку Львова просять відремонтувати жителі Іваничівської громади Володимир-Волинського району.

Про це Суспільному повідомив місцевий житель Микола Панасюк.

З його слів, дорога вкрита вибоїнами, місцями проїхати неможливо і водії з’їжджають на ґрунтовий шлях. Чоловік каже, що неодноразово збирав підписи жителів громади і звертався до місцевої влади з проханням відремонтувати автошлях, яким курсують міжобласні автобуси.

Дорога пролягає через вулицю Львівську і село Долинка Іваничівської тергромади та сполучає Волинь і Львівську область. Стан автошляху в жахливому стані.

По декілька разів на день цією дорогою їздимо, ремонт підвіски, що там казати, ремонтується постійно. Як замерзає, тут їдеш, то проламується лід. У кого захисту немає, то одразу готуйте піддон”, – розповів житель Іванич Микола Каламуняк.

Орієнтована протяжність дороги, яку потрібно відремонтувати 6-7 кілометрів, каже Микола Каламуняк. Розповідає, що частина шляху – до села Перетоки, на території Львівської області.

За коментарем щодо ремонту дороги Суспільне звернулося до голови Іваничівської селищної ради Лідії Томашевської. З її слів, дорогу в селищі Іваничі і у селі Долинка відремонтують наступного року.

Було звернення сесійне до служби місцевих автомобільних доріг в області. Вони зреагували, провели обстеження, здійснили заміри, на цю дорогу оголошений тендер”, – зазначила посадовиця.

Тендер на поточний дрібний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Іваничі – Долинка, протяжністю 3,9 кілометра, оголосили в листопаді.

Фахівець зі зв’язків з громадськістю Служби місцевих автомобільних доріг в області Микола Комаровський розповів: прийом документів відбуватиметься до 22-го грудня.

Очікувана вартість поточного ремонту дороги – 4,8 мільйона гривень. Суспільне надіслало інформаційний запит до Служби автомобільних доріг Львівщини, щоб з’ясувати, чи ремонтуватимуть дорогу на території Львівської області.

Читайте також: Ніби понищена метеоритами: мешканці вулиць Львівська та Долинка, що в Іваничах, вимагають відремонтувати дорогу.

один коментар
  1. Ще б по самих Іваничах зробили, хоч той кусочок за переїздом на Павлівку… 20м вже 30 років ремонтують… позорище!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Січня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі