Відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Литовезької ОТГ

09:11 | 11.11.2017 / Рубрика: Іваничі / Прокоментуй!

Об’єднані територіальні громади Прибужжя працюють над стратегічним плануванням розвитку своїх громад. До розробки цього документу залучаються жителі громади і фахівці-консультанти.

На перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Литовезької ОТГ прийшли зацікавлені члени громади – повідомляє Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя на фейсбуці

Сільський голова Іван Іванчук наголосив, що ставши об’єднаною територіальною громадою, вони отримали повноваження, власні та зовнішні ресурси, тому є відповідальними перед своїми мешканцями за формування комфортного та безпечного середовища проживання. Для цього потрібен розвиток, розвиток прогнозований та вмотивований. Потрібне розумне планування розвитку території.

Експерт з регіонального розвитку Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Петро Гоцалюк розповів, що плануючи розвиток громади, потрібно орієнтуватися на три складові стратегії – розвиток місцевої економіки, розвиток людського капіталу та збереження довкілля. Тому детально познайомив присутніх із методологією стратегічного планування, показав схеми процесу розробки стратегії, як правильно провести факторний аналіз SWOT, що таке структура цілей.

Виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентина Степюк наголосила, що розвиток громади значною мірою залежить і від місцевої влади, і від місцевого населення. Не може влада самостійно або населення самостійно вирішити проблеми розвитку – це спільна робота і вирішується вона спільними зусиллями. Тому Стратегія розвитку має бути реальною, розрахованою на реальні фінанси, які можна залучити, а процес її розробки має відповідати правилам громадської участі і лобістської незаангажованості. Привела позитивні приклади підтримки і розвитку місцевої економіки, закликала залучати місцевих підприємців до розробки Стратегії розвитку громади.

Із можливостями співпраці у процесі створення нових робочих місць у громаді познайомив присутніх директор Іваничівського районного Центру зайнятості Гарік Татоян.

Попереду Литовезької ОТГ найважливішй етап розробки Стратегії – це збір пропозицій з боку представників громади щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проектів будуть відібрані, проаналізовані та пріоритезовані робочою групою, а за результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Над Стратегіями розвитку громад активно працюють Зимнівська, Вишнівська, Павлівська ОТГ. Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя впевнена, що реалізація цього документу допоможе громадам підвищити їх економічну спроможність, забезпечить постійний розвиток території та значно підвищить якість життя у громаді.

Додати коментар


Погляд

Про порушників ПДР у Володимирі-Волинському
Спочатку було правопорушення… Потім прийшов Сватко… А згодом – підтягнулася поліція :) Шановні громадяни, маю надію, що саме з таким результатом ви будете викладати ...

Новини

18 листопада, Субота
19:21
Поховали голову Шацької громади, який загинув в ДТП
18:41
До Польщі не пустили українця із “чорного списку”
17:23
Речник Волинської єпархії УПЦ розкритикував вихідний на 25-те грудня 1
16:13
Представники України та Польщі обговорили питання ексгумації могил
14:43
Поліція Володимир-Волинського розшукує злодія
14:09
Про масову міграцію, борг шахтарям та події в громадах – новий номер газети «БУГ»
13:03
Учениця нововолинського училища закінчила святкування Дня студента в машині швидкої допомоги. ОНОВЛЕНО 1
12:28
Хакери викрали персональні дані учасників АТО
11:12
Відмовляються від рейсів, бо працюють “в нуль”: перевізники маршруток Нововолинська стомилися від пільговиків 1
11:12
На Херсонщині пенсіонер вбив сина, а тіло сховав під підлогу
10:12
В Україні близько 70% дітей потерпають від сексуального насилля з боку близьких людей
08:43
Волинська поліція розшукує безвісті зниклого чоловіка
07:47
Джонатан Памел, громадянин США, протягом двох років допомагатиме розвивати Павлівську громаду
07:13
Дайджест громад Прибужжя
05:44
Представники 16-х країн світу подали заявки на побудову музею Революції гідності
04:38
Ярмоленко потрапив в топ-5 атакуючих футболістів Бундесліги
03:18
WhatsApp оновить функцію голосових повідомлень
01:28
Електровантажівку від Tesla представили офіційно
17 листопада, П’ятниця
23:58
В Україні з початку року від ботулізму померло 11 осіб
22:42
Проблему єврономерів мають рішати фіскали, – Аваков
Усі новини