ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:32

В селищі Іваничі відкрили меморіальну дошку в пам’ять про бійця 51-ї бригади

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:04 | 18.03.2016 / Рубрика: Іваничі / Прокоментуй!
0

В селищі Іваничі відкрили меморіальну дошку в пам’ять про загиблого під час виходу з «Іловайського котла» бійця 51-ї бригади Валерія Янчука.

Про це повідомляє власкор «Вголосу».

Так, відкрили дошку мама загиблого воїна Любов Янчук та учасник АТО Віктор Вілентко на будівлі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія». Опісля відбулися поминальна літургія та освячення дошки.

Валерій Янчук 25 серпня 2014 року отримав смертельні поранення легень та печінки під час виходу з Іловайська в селі Дзеркальне. У селі небайдужий місцевий мешканець підібрав пораненого українського воїна і доправив в Амвросіївку, за що бойовики присудили чоловікові смертну кару, але йому вдалося вирватися з їхнього полону. Валерій Янчук помер 26 серпня під час операції.

Його поховали в Амвросіївці на міському кладовищі. Рідні тривалий час не могли знайти тіло Валерія Янчука, адже через помилку начальника судово-медичної експертизи Авросіївки у прізвищі замість літери «н» записали «м».

Завдяки ДНК-експертизі загиблого воїна все ж удалося ідентифікувати. Його поховали в селищі Іваничі 2 вересня 2015 року.

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"