<

У села Павлівської громади шукають директорів Будинків культури

11:42 | 12.08.2021 / Іваничі / , , /
Перегляди
227
/ Коментарі відсутні

У Павлівській громаді наразі – вакантні посади директорів двох Будинків культури: сіл Луковичі та Старий Порицьк. Аби знайти очільників цих закладів оголосили конкурси.

Претенденти можуть подати документи на відбір до 8-го вересня. Під час проходження конкурсу кожен кандидат повинен презентувати конкурсній комісії публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. Про це йдеться на офіційному сайті Павлівської громади.

Вимоги до претендентів: вища освіта відповідного напряму підготовки, стаж роботи у сфері культури не менше 3 років,  володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у  відборі, подають особисто або надсилають поштою за адресою: с. Павлівка, вул. Незалежності, 12,  або направляють на електронну адресу: pavliv-rada@ukr.net: такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
 • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копію документа, що посвідчує особу,
 • копії документів про вищу освіту,
 • два рекомендаційні листи довільної форми,
 • мотиваційний лист довільної форми,
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних),
 • проєкт програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Перелік зазначених документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Організатори попереджають, що на посаду керівника закладу культури не може бути призначена людина, яка:

 • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
 • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до Закону або статутних документів здійснює управління закладом культури, а саме посадових осіб Павлівської сільської  ради, до повноважень яких належить прийняття рішень щодо діяльності та функціонування закладу культури.

Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претенденти будуть повідомлені за вказаними контактними номерами телефону та/або адресу електронної пошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Січня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі