<

Про створення добровільних пожежно-рятувальних підрозділів говорили у Павлівській ОТГ із делегацією з Польщі

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:25 | 23.02.2019 / Іваничі / , /
Перегляди
2
/ Коментарі відсутні

22-го лютого у селі Старосілля Павлівської громади відбувся круглий стіл “Актуальність створення та перспективи розвитку добровільних пожежно-рятувальних підрозділів Волині”.

У рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 стартував міжнародний проект технічної допомоги “Зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів в порятунку постраждалих від нещасних випадків на дорогах Люблінського воєводства та Волинської області”, в якому беруть участь 32 польські ґміни та 15 волинських об’єднаних територіальних громад. Метою проекту є покращення безпеки дорожнього руху на кордоні Польщі та України.

У заході взяли участь представники польської делегації, територіальних громад Волині, керівники органів місцевого самоврядування, працівники системи ДСНС України.

Директор комунальної установи Волинської обласної ради “Агенція розвитку “Єврорегіону “Буг” Ірина Ітані розповіла про можливість вдосконалення системи рятувальних і пожежних заходів. Зокрема, у рамках проекту в громадах Волинської області створять 15 добровільних пожежно-рятувальних підрозділів, які виїздитимуть на місце ДТП, а задля можливості якісно надавати допомогу їм буде виділено дорожньо-рятувальне обладнання і медичні сумки.

Учасники круглого столу говорили про те, що нерідко аварії трапляються за межами міст, далеко від місця розташування служби екстреної допомоги, і в такому випадку добровільна пожежна охорона зможе швидко дістатися до місця ДТП.

Під час заходу заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” Лариса Тарасюк розповіла про роботу Фонду в рамках проекту, директор секретаріату “Агенція розвитку “Єврорегіону “Буг” Галина Грабарчук поінформувала присутніх про транскордонне співробітництво та діяльність агенції. Зі стратегією створення добровільних пожежно-рятувальних підрозділів у волинських громадах ознайомив начальник Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук.

Як зазначалося, у Польщі добровільні рятувальні підрозділи існують уже давно, тож громади у Волинській області перейматимуть досвід у сусідів.

Зокрема, учасниками проекту є Устилузька (Володимир-Волинський район), Поромівська, Павлівська, Литовезька, Іваничівська (Іваничівський район), Любомльська, Рівненська (Любомльський район), Голобська, Дубівська, Колодяжненська (Ковельський район), Заболоттівська (Ратнівський район), Шацька (Шацький район), Любешівська (Любешівський район), Жидичинська (Ківерцівський район), Луківська (Турійський район) ОТГ.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Червня, Понеділок
20 Червня, Неділя