<

Кредобанк

Під час реконструкції школи на Іваничівщині підряднику незаконно перерахували 100 тисяч

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:40 | 18.03.2020 / Іваничі / , /
Перегляди
0
/ коментарі 2

На Іваничівщині розслідують факт розтрати 100 тисяч гривень бюджетних коштів під час реконструкції школи.

Прокурори Іваничівського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні про розтрату та привласнення бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у 2016-2017 роках посадовцями відділу освіти Іваничівської РДА та суб’єктом господарювання у ході здійснення реконструкції приміщення однієї із шкіл Іваничівського району, – повідомляє пресслужба прокуратури Волині.

У ході проведення огляду приміщення школи за участю спеціаліста-будівельника складено дефектний акт, в якому встановлено невідповідність якості виконаних робіт, а також розбіжності в об’ємах виконаних робіт з об’ємами, зазначеними у довідках про вартість будівельних робіт та витрат, і актах приймання виконаних робіт.

Слідство вважає, що унаслідок оборудок здійснено безпідставне перерахування підприємству коштів державного бюджету в сумі близько 100 тис. грн.

Точну суму коштів, яку розтратили та привласнили замовники й виконавці ремонтних робіт, з’ясує призначена у провадженні судова будівельно-технічна експертиза.

Триває досудове розслідування.

коментарів: 2
  1. Минулоріч реконструкція у школах підпорядкованих відділу освіти та молоді Іваничівської райдержадміністрації НЕ ПРОХОДИЛА . Остання реконструкція школи була у 2016-2017 роках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Липня, Понеділок
25 Липня, Неділя