<
Іваничівській районній газеті «Колос» 70 років

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:12 | 12.03.2015 / Іваничі / , , /
Перегляди
7
/ Коментарі відсутні

10 березня районна газета «Колос» відсвяткувала свій  ювілей,  яка 70 років невтомно, номер за номером, творить справжній літопис нашого району – його історію, традиції, соціально-економічний розвиток, історію окремих сімей і просто звичайних людей.

Привітати колектив районної газети прийшли голова районної державної адміністрації Федір Войтюк та заступник голови районної ради Юрій Мазурок. У своїх виступах очільники району побажали трудовому колективу газети міцного здоров’я і життєвих гараздів, віри й оптимізму, гострого і вмілого пера, наполегливості у відстоюванні високих принципів журналістської професії, наснаги для втілення нових творчих задумів, – пише Іваничівська РДА

Нині газета під керівництвом Тамари Гаврилюк веде систематичну і послідовну творчу роботу з висвітлення діяльності органів влади та місцевого самоврядування, а також трудових колективів, їх здобутків і проблем, широко відображає багатогранне життя району, його людей, інформує про події в районі та країні. В останні роки побільшало матеріалів на різноманітні теми, розповідей про незвичайні долі людей, які запам’ятовуються і знаходять відгуки у передплатників.

Цей ювілей вже став історією, але він  – не підбиття підсумків. Це просто ще одна святкова дата, яких ще буде багато на творчому буденному шляху.

048e752c64cf593538ebd02b789f68f2_XL

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
11 Серпня, Четвер
10 Серпня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі