Громадські слухання! В Іваничах обговорять проект містобудівної документації

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:50 | 8.05.2018 / Рубрика: Іваничі / Позначка: / Прокоментуй!

Іваничівська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Генеральний план смт. Іваничі Волинської області», проектах «Генеральний план с. Мишів Іваничівського району Волинської області» та «Генеральний план с. Древині Іваничівського району Волинської області».

«Генеральний план лежить у селищній раді на столі, там є також генеральні плани сіл Мишів та Древині. Приходьте, дивіться, де ваша земля чи підприємство, в яких вони межах чи поза якими межами і що б ви пропонували. Тоді проведемо громадські слухання, де будуть присутні проектанти, які ставитимуть питання людям, враховуватимуть всі зауваження та пропозиції, аби внести останні корективи», – закликає мешканців Іваничівської ОТГ її голова Федір Войтюк.

Містобудівна документація «Генеральний план смт Іваничі Волинської області», «Генеральний план с. Мишів Іваничівського району Волинської області» та «Генеральний план с. Древині Іваничівського району Волинської області» розробяються згідно договорів та відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту.

Замовниками містобудівної документації є виконавчий комітет Іваничівської селищної ради, Мишівська сільська рада. Розробниками – товариство з обмеженою відповідальністю «Кайлас-Аеро» міста Київ, «АрхЗемЦентр» міста Київ.

Із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Іваничівської селищної  ради (понеділок-п’ятниця з 10:00 до 16:00).

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 08.06.2018 року за адресою:  смт. Іваничі, вулиця Грушевського, 13.

Відповідно до частини 6 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються громадянами  у  письмовому  вигляді із  зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація генерального плану смт. Іваничі та генеральних планів сіл Мишів та Древині будуть проходити 08.06.2018 року о 16:00 в актовому залі Іваничівської районної ради за адресою смт. Іваничі, вулиця Грушевського, 13.

0
Вайбер

Додати коментар


Погляд

Брехня і тиск на свободу слова китайської влади стали причиною масштабного поширення COVID-19 та тяжких наслідків для світу
Китай часто наводять як найбільш успішний кейс боротьби з коронавірусом. Це хибна та небезпечна думка. Саме брехня і тиск на свободу слова китайської влади стали причиною ...

Новини

30 Березня, Понеділок
10:49
На Волині у десятьох осіб підозрюють COVID-19
10:09
В Україні зафіксовано 480 випадків коронавірусу, 11 – летальних 1
09:54
Очільники МОЗу та Мінфіну подали у відставку 1
09:17
На трасі Р-15 біля села Литовеж працює карантинний пост
08:22
Китай заявив, що вдалося зупинити COVID-19 в країні
07:31
В Україні найбільше на коронавірус хворіють люди віком від 31 до 40 років 1
06:26
Кабмін скоротить зарплати топ-чиновникам 2
05:23
У халупі без опалення і засобів для існування мешкають в Володимирі-Волинському онкохвора лежача жінка та її дочка
04:34
COVID-19: У Москві заборонили виходити з квартир без нагальної потреби
01:33
Від коронавірусу помер ексзаступник глави Київської ОДА
00:15
На Філіппінах розбився літак, який віз лікарів і медикаменти
29 Березня, Неділя
22:18
В Україні підтверджено 475 випадків COVID-19 станом на вечір 29 березня
21:48
Жінка, чоловік якої повернувся з Італії, встигла відвідати церкву: 19 людей захворіли після контакту з хворою на COVID-19 на Закарпатті 3
21:21
У Горохівському районі чоловік пограбував пенсіонера 1
20:49
Природа в Нововолинську оживає: весна в деталях 1
20:23
До Києва прибула друга партія захисних засобів із Китаю, очікують ПЛР-тести
19:47
На дачах в районі колишньої Нововолинської шахти №5 трапилася пожежа 2
19:13
Коронавірус виявили у ще одного нардепа 2
18:11
Нововолинянці Людмилі Шабас необхідна операція на серці: рідні просять про допомогу
17:33
Впровадження клінічного сортування: у МОЗ повідомили, що «легких» хворих на коронавірус не госпіталізовуватимуть 1
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі