Відбулися дебати між кандидатами на голову Павлівської ОТГ Аллою Зінчук та Андрієм Сапожником

18:35 | 16.12.2016 / Рубрика: Іваничі, Онлайн / Коментування вимкнено

Кандидати на голову Павлівської ОТГ Алла Зінчук та Андрій Сапожник завітали в студію інтернет-видання “БУГ” на дебати.

Учасники дебатів мали рівні можливості для інформування виборців щодо основних засад своєї передвиборної програми, а також змогли висловити власні погляди на проблеми громади та перспективи їх вирішення.

Нагадаємо, що боротись за посаду голови Павлівської ОТГ виявили бажання: Микола Пасічник (висунутий шляхом самовисування), Віктор Вілентко (висунутий ВО «Свобода»), Алла Зінчук (висунута ВО «Батьківщина»),  Андрій Сапожник (висунутий шляхом самовисування) та Микола Михняк (висунутий Українським Об’єднанням Патріотів “УКРОП”)

17 коментарі
  1. Західняк / 13.12.2016 - 21:58 /

    прогнозую що прийде тільки Сапожник Андрій

  2. Навіщо йти Михнякові, коли укроп за нього виборців підкупляє , ще щось не те ляпне, щи прийдеться давати відповіді на незручні запитання.

  3. Наталка / 16.12.2016 - 12:27 /

    Отже, питання.
    Чим кандидати можуть похвалитися?
    Що вони зробили? Чого досягли?
    п.с Голосувати за гроші -продавати себе задурно

  4. Завидів / 16.12.2016 - 12:32 /

    Питання до Вілентка.
    Чого не займетесь чимось іншим, хоча би тим же питанням АТО? Вже Іваничами накерувалися.
    При всій повазі, але керувати ОТГ не Ваше.

  5. Орест / 16.12.2016 - 12:40 /

    Хто з кандидатів що буде робити для приваблення спонсорів в ОТГ?
    Нам треба підприємства і робочі місця, бо повтікають всі.

  6. Сокіл / 16.12.2016 - 12:44 /

    Що дасть моєму рідному селу Жажковичі оте ОТГ? Зробите дорогу? Коли?
    п.с. Мені і моїм родичам дали вже гроші вгадайте за кого. Але голосувати всі в нас будуть за САПОЖНІКА, бо добре знаємо його як сильного сільського голову Рикович!
    Бєбєбє)))))))))

  7. вася / 16.12.2016 - 12:47 /

    Питання до Алли Зінчук.
    Готовий Вас підтримати.
    Розкажіть, як будете співпрацювати з відділом освіти і яким саме обласним чи так і буде керувати Жучиха. Моя жінка вчителька в Павлівці, боїться, що буде з школами.

  8. лех / 16.12.2016 - 12:48 /

    думаю виграє михнюк методами поромова де виграш недищуку купили

  9. Настя / 16.12.2016 - 16:09 /

    Питання до Сапожника: яка ваша передвиборча програма?

  10. Богдан / 16.12.2016 - 16:13 /

    як вам вдалося пробити 8 млн для амбулаторії?

  11. Анастасія / 16.12.2016 - 16:14 /

    Андрій Сапожник, назвіть конкретні результати вашої роботи в райраді?

  12. Марійка / 16.12.2016 - 16:35 /

    Алла Зінчук, Ви висунута на посаду сільського голови Павлівської сільської ради об’єднаної територіальної громади від ВО «Батьківщина», Ви агатації проводите самі, а ваша партія підпримує і агітує за Михняка Миколу Степановича висунутого від партії «УКРОП», ЧОМУ????????

  13. Павлівчаннин / 16.12.2016 - 16:54 /

    ПИТАННЯ,ДЛЯ КАНДИДАТІВ. Як Ви ставитися до підкупу голосів??? Чи рівна ця бородьба, з нерівними фінансовими можливостями????
    Шокує підкуп партії УКРОП… Зо головц ТОГ Михняка!!!!!

  14. Навіщо Михняку “наступати на ті самі граблі двічі” коли Ви не народженні бути лідером, якщо до купи і два слова не можете зв”язати! Сапожник Анлрій- ось хто ЛІДЕР громади!!!!!

  15. Оооо / 16.12.2016 - 17:40 /

    Молодці, що прийшли і не злякалися! Ось хто має бути головою, а не ті хто боїться. Люди подумай добре!

  16. Західняк / 16.12.2016 - 18:09 /

    Зінчук: ви скажіть як вчора відбулась нарада із народним депутатом Крульком? Кажуть що деякі сільські голови які є членами ВО Батьківщина – підтримали Сапожника Андрія?