<

Дівчина із Іваничівського району завоювала бронзу на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

11:44 | 30.03.2015 / Іваничі / , /
30

Приємна звістка на Волинь надійшла з польського міста Валбжиху, де 24-28 березня відбувався чемпіонат Європи з вільної боротьби серед жінок до 23-х років.

Бронзову медаль у ваговій категорії 60 кг для команди України виборола вихованка Іваничівського району, учениця ШВСМ, Оксана Гергель (тренер – заслужений тренер України Іван Палій). У 1/2 фіналу Оксана поступилась майбутній чемпіонці Петрі Оллі з Фінляндії, а в поєдинку за ІІІ місце поклала на лопатки болгарку Вікторію Бобеву, – пише Управління у справах молоді та спорту при Волинській ОДА.

Чемпіонкою у ваговій категорії 53 кг стала учениця обласної школи вищої спортивної майстерності, Майстер спорту України, Лілія Горішна (тренери – заслужений тренер України Анатолій Милехін та Володимир Раковський). У фіналі Лілія перемогла сильну суперницю з Білорусі Ірину Курочкіну.

У підсумку,  жіноча національна збірна команда України посіла третє загальнокомандне місце.