Депутати Іваничівської селищної ради обурилися вчинком своїх колег “свободівців”, які написали “гидоту” у газеті “Колос”

09:50 | 14.07.2017 / Рубрика: Іваничі / 7 коментарів

13-го липня відбулася сесія Іваничівської селищної ради, на розгляд якої було винесене одне питання “Про встановлення місцевих податків на території селищної ради на 2018 рік”.

Його розглянули швидко і майже без обговорень. Усі ставки податків залишили без змін.

Проте обурення викликала у депутатів стаття “Черговий “дерибан” землі”, надрукована у районній газеті “Колос” за 11 липня за підписом чотирьох депутатів фракції “Свобода”. У ній одна зухвала брехня, вважають вони, тому винесли її на обговорення.

– Мене це зачепило і дуже обурило. Я є головою земельної комісії, всі земельні питання, які виносили на сесію, проходили через комісію. І не було жодного випадку, щоб якесь питання проходило без розгляду. Коли хтось висловлював незгоду, розгляд заяви відкладали. У цій статті йде звинувачення  у змові депутатів. Поясніть це. І поясніть, чому нас звинувачують в дерибані?  – запитав Руслан Мартинюк.

Проте відповіді не отримав ні від Ігоря Мороза, ні від Сергія Смаля, які були на сесії.

Він також сказав, що кожен громадянин має право на земельну ділянку для своїх потреб, відповідно чинного законодавства. І він цим правом скористався, написав заяву на виділення земельної ділянки у розмірі 2 гектари для ведення особистого селянського господарства. Як він пояснив, для утримання овець. То чому депутати-“свободівці” проти того, аби йому виділили цю землю?

Своє обурення висловив депутат Олександр Колєсов, який теж написав заяву на виділення йому земельної ділянки у розмірі 0,8 гектара. Як пояснив обранець громади, він живе неподалік місця, де постійний смітник. Намагався усіляко вплинути, аби його ліквідувати, проте сміття ніде не дівалося. Він вирішив скористатися правом на цю земельну ділянку, на якій планує збудувати теплиці.

Ані я, ані мої батьки до цього не скористалися правом на отримання земельної ділянки. Просто не розумію такої реакції. Єдине пояснення в тому, що у громаді наближаються вибори і хтось хоче йти у депутати по моєму виборчому округу, таким чином бажає мене очорнити, – сказав Олександр Колєсов.

Ілона Лесь вважає, що депутати від фракції “Свобода” порушили ст.8 п.5 ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад” відповідно до якої депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу та член ради, здійснюючи депутатські повноваження, повинен дотримуватися правил депутатської етики:

Не допускати образливих висловлювань, не використовувати у публічних виступах недостовірні або неперевірені відомості стосовно органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ і організацій, їх керівників та інших посадових чи службових осіб, депутатських груп, фракцій, окремих депутатів місцевих рад.

Окрім того, депутат висловила свою думку, чому ця стаття з’явилася у газеті “Колос”. Вона сказала, що зазвичай депутат Василь Ігнатюк пише у Фейсбуці, але люди старшого віку не читають Фейсбук. Вона, як і її колега Олександр Колєсов вважає, що це пов’язано з виборами, які планують провести у громаді восени. Ілона Лесь внесла пропозицію розглянути на комісії дотримання депутатської етики депутатами фракції “Свобода”.

Звинувачення на адресу роботи селищної ради спростовував заступник голови Микола Пасевич. Він, як і попередньо виступаючі депутати, обурений таким наклепом у газеті. Тим більше, що ніхто із присутніх депутатів на сесії не пояснив нічого з приводу написаного. То чи вони його писали, а чи писали за них і навіть не дали прочитати, так і не вдалося з’ясувати.

Натомість депутат Руслан Мартинюк запропонував винести на розгляд сесії депутатське звернення “Про законність виділення земельних ділянок” у 2005 році громадянину Ігорю Морозу, нинішньому депутату селищної ради, “свободівцю”, співавтору статті у газеті “Колос”, бо вважає, що земельна ділянка була йому виділена з порушеннями. Своє звернення він уже подав до прокуратури і просив депутатів підтримати його. Усі обранці громади (крім Ігоря Мороза та Сергія Смаля) підтримали це звернення.

Я вас прошу, станьте мудрими. Якщо є питання, вставайте і ставте питання руба: “Ми проти!”.  Але не пишіть в газету гидоти і брехні. Це вам не робить честі. Я запрошував редактора газети “Колос” Тамару Гаврилюк на сесію, але вона не прийшла, – зазначив селищний голова Федір Войтюк.

7 коментарі
 1. сусідка-виборець / 14.07.2017 - 15:56 / Відповіcти

  Я живу недалеко від Колєсова і теж хочу під город соток 15-20, то може депутат поділиться, бо під хатою в нього і так багато землі, не так як в інших- норма 7 соток.А смітник і я допомагатиму ліквідувати

 2. Обурилися вони, звісно…правда в очі колить. Думають,що так не вчасно перед виборами оплямовують. Ви, що думаєте, що люди сліпі і дурні.

 3. так діло в тому шо ті “свободівці” так якби про себе писали. Довідки брати у ВУЖКГ – це ще за Вілентка. Землі набрали – почитайте депутатське звернення по Морозу. Смаль нещодавно теж отримав ділянку на дружину. Ігнатюк – це взагалі … клоун. Їх патрон – той шо в райраді – був головою адміністрації – нічого не зміних, зоча і обіцяв, зараз головою районної ради – теж нічого не зробив “хоча обіцяв ТЕС”

 4. на рахунок людей – так, більшість, сліпі і дурні, бо очі закриті і нічого їх не цікавить, нічого знати не хочуть. Читають різну брехливу свободівську пресу.

 5. Так, люди не сліпі і не дурні. Правда очі ріже, час дерибану настав,перед новими виборами- є можливість урвати, а тут бачите свободівці стали на заваді, от і почали собаки відгавкуватися. Мало б бути соромно і голові земельної і селищному голові…. Шановний Степане, Вам до “свободівців” далеко і по волі і духу !

  • Дарт Вейдер / 16.07.2017 - 21:05 / Відповіcти

   Тільки щось отої волі і духу забракло “свободівцям” сказати, щось в очі, сиділи, як щурі. Тільки й вміють, що писати “гидоту у газеті Колос” або листівки з чорнухою на конкурентів розносити поночах.
   Оце так і воля і дух!

 6. Дерибан? Дерибан був у 2005 коли 5 ділянок за одним рішенням, о то дерибан ще й за декількома спробами голосування бо за першою не проходило. А скільки ділянок “віддали” в масиві між стадіоном і ветлікарнею під забудову, і що будуються соратники?

Додати коментар


Погляд

Кількість ігрових автоматів у Володимирі-Волинському чомусь аж ніяк не хоче зменшуватись, а навпаки
Вже неодноразово порушувалась тема ігрових автоматів у місті, кількість яких чомусь аж ніяк не хоче зменшуватись, а навпаки. З одного боку, вони жодної ролі не відіграють для ...

Новини

22 січня, Понеділок
00:29
Пінгвін застрибнув у човен до вчених “для інспекції”
21 січня, Неділя
22:33
У наслідок збройного нападу на готель у Кабулі загинуло 6 українців
21:21
На Волині браконьєр зарізав козеня у заповіднику 1
20:33
В Луцьку винуватець “п’яної” ДТП пропонував патрульним хабар
19:42
Бойовики обстріляли автобус з пасажирами в сірій зоні
19:20
“Пульс міста” розпочинає битися у Володимирі-Волинському
18:59
По Луцьку «гуляє» свіжий «лохотрон»
18:04
У Любомльському районі за добу сталося дві пожежі
17:17
Сотні тисяч вийшли на Марш жінок проти Трампа
16:53
Володимир-Волинський став центром боксу Волині
16:36
Українець загинув внаслідок нападу на готель в Кабулі
15:58
До нашої планети наближається потенційно небезпечний астероїд
15:03
У Луцьку в гуртожитку згоріла кімната
14:11
Три роки тому завершилась оборона Донецького аеропорту
13:41
У Володимирі-Волинському до реалізації програми «Доступні ліки» задіяні шість міських аптек
12:59
Виставку Ніни Фесенко «Кожен образ – це іскра великого сяйва» презентували у Володимир-Волинському історичному музеї
12:21
На Волині невідомі зловмисники побили, пограбували та кинули жертву у водойму
11:49
У Шацькому парку під час патрулювання застрелили двох вовків
10:33
В Україні через негоду знеструмлені 322 населених пункти
10:18
“Нововолинськ – місто, до якого лежить моя душа”, – Ірина
Усі новини