Чутки над БУГом: Андрій Бадзюнь активно працює, щоб виграти вибори в Іваничівській ОТГ

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:33 | 21.06.2017 / Рубрика: Іваничі / Позначка: / 21 комментар

З інсайдерських джерел стало відомо, що голова Іваничіської районної ради Андрій Бадзюнь, свободівець, активно запрацював на свою перемогу на голову Іваничівської селищної об’єднаної ОТГ, хоча вибори ще не оголошені.

Андрій Анатолійович включає усі методи боротьби за майбутню посаду голови Іваничівської селищної ОТГ. Щоб відтягнути голоси по Іваничах від кандидатури Федора Войтюка , нині діючого селищного голови, який запустив процедуру об’єднання Іваничівської селищної ОТГ і буде балотуватись на голову цієї ОТГ,  Андрій Бадзюнь планує виставити кандидатуру екс-голови Іваничівської районної державної адміністрації Віктора Березюка від Аграрної партії України, яку в районі очолює працівниця районної ради Мирослава Петренко. Чи пристане на цю пропозицію Віктор Березюк, побачимо.

Щоб заручитись підтримкою виборців у Соснині, Андрій Бадзюнь відправив свого заступника Юрія Мазурка на перемовини до директора школи, яка користується авторитетом у своєму рідному селі, Навряд чи погодиться директор допомагати Андрію Бадзюню, який торік хотів звільнити її з посади “руками” екс-начальника відділу освіти Іваничівської райдержадміністрації Надії Жук, причому грубо, з порушеннями. Колектив директора відстояв.

Очевидно, мало покладаючись на допомогу директора школи, Андрій Бадзюнь використовує своє службове становище, на що має право, і сам їде у Соснинську сільську раду на прийом громадян, доречі, вперше за час свого головування, заробляти дивіденди:

8 червня 2017 року , голова районної ради Андрій Бадзюнь провів виїзний прийом громадян в Соснинській сільській  раді. Ознайомившись з перших уст з проблемними питаннями, Андрій Анатолійович взяв на власний контроль найболючіші питання і пообіцяв в міру можливості допомогти у їх вирішенні, – повідомляється на офіційному сайті Іваничівської районної ради.

І ця допомога не бариться. Рішенням сесії районної ради, яка відбулася наступного дня,9 червня, Соснинській школі виділяється 77 тисяч гривень на енергозберігаючі заходи: утеплення, заміну вікон, хоча цього попередньо не передбачалося за інформацією управління освіти від 06.06.2017 року, яку депутати отримали перед сесією. Школа дійсно потребує коштів на покращання умов, бо чи не найстаріша у районі. І 9 червня на бюджетній комісії вносяться зміни до розподілу видатків і вона їх отримує. Все б нічого, якби такий жест голови районної ради не був використаний у особистих цілях – підтримку його на вибори Іваничівської селищної ОТГ,  у яку об’єднуються Іваничівська селищна, Соснинська та Мишівська сільські ради.

Це – інсайдерська інформація. Ви маєте резонансну інформацію з сфери політики, бізнесу, діяльності правоохоронних органів? Хочете, аби очевидне для Вас перестало бути таємницею за сімома замками? БУГ допоможе! Пишіть нам: bugorgua@gmail.com. Ми відкриті до спілкування. Гарантуємо конфіденційність, чесність та толерантність. Західна Волинь заслуговує на значно більше правди!

Вайбер
21 коментарі
 1. Шановні майбутні виборці,скільки можна це терпіти,Цар постійно використовує службове становище та державні кошти щоб робити собі піар(згадайте книжку про прощаницю за 45 тисяч зі своїм писком на першій сторінці,або нікому не потрібну дорогу в лісі села Милятин,також дороговартісний ремонт кабінету,а тепер кошти на школу ніби дав зі свого кармана, а де ти був раніше????.На школу бігом знайшов кошти,а медикам хай ОТГ додадуть. Робіть висновки !!!!!

 2. Андрій Іванович / 22.06.2017 - 11:07 / Відповіcти

  “Буг”, ви падаєте в моїх очах! Ви взагалі уявляєте авторитет Березюка і якогось там циганчука-бадзюня?)))
  Якщо вдасться вмовити Віктора Григоровича йти на вибори, він без сумніву переможе і громада отримає голову, який дійсно знає, вміє і зробить ОГ європейською!

  • Да, аж смішно читати. Знаю Березюка не перший день. Розумний мужик і не 20-літній пацан, що б хтось, кудись виставляв його кандидатуру, реалізовуючи при цьому свої задуми. З таким розкладом Бадзюнь сам вириє собі політичну яму. Авторитет Березюка і Войтюка в Іваничах значно вищий, чим в Бадзюня, а іваничівці – це дуже велика кількість голосів на виборах.

 3. Дрова на пилорамі пиляти то Вам не громадою керувати! Навіщо нам пенсіонери – хабарники?

  • Андрій Іванович / 22.06.2017 - 13:39 / Відповіcти

   Хто хабарник і хто пенсіонер???
   Березюк будучи головою рда, 12 садочків в районі відкрив і в більше половини шкіл перекриття замінив! При ньому добудова црл розпочалася.Власні надходження до рай бюджету(якщо ви розумієте Вова що це)були 30%!Іваничівський район був на 3-4 місці, серед інших районів області по основним показникам.А при циганчукові-бадзюню скотився до 11-12! Це вам не кулачком махати в брудній вишиванці і кричати Слава!

   • На рахунок брудної вишиванки і пустослівного піару я з вами на 100% згідний , але ще є єдиний реєстр корупцонерів з якого видалити нічого не можна , я розумію що в Березіка вже пойшов термін і він знову може займати державні посади,,, краще почитайте його біографію — — — corrupt.informjust.ua/main/result?fio=%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D1%8E%D0%BA+%D0%B2%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80&number=&dataAdjudication=&numberAdjudication=&dataDisciplinary=&numberDisciplinary=&sphere=&codex=

 4. Березюк Віктор Григорович, обіймаючи посаду голови Іваничівської РДА Волинської області, будучи державним службовцем п’ятого рангу, представником влади та службовою особою, яка займає відповідальне становище, знаходячись на території ресторану, що розташований в селі Блаженик Турійського району, 18 серпня 2009 року приблизно о 17 годині одержав хабар в сумі 15000 грн. від Ногаль О.З. за сприяння у вирішенні питань, пов’язаних з прискоренням підготовки необхідних документів для проведення аукціону по земельній ділянці розміром 3,08 га., що в селі Древині Іваничівського району, та передачі її в подальшому у власність гр. Холодову Д.О.
  Вид покарання (стягнення)
  Березюка Віктора Григоровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України, призначивши покарання у виді позбавлення волі на строк п’ять років з позбавленням права займати посади, пов’язані із організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в органах державної влади та управління на строк три роки та позбавленням п’ятого рангу державного службовця. На підставі ст.75 КК України, звільнити засудженого від відбування призначеного судом основного покарання, якщо він протягом трьох років іспитового строку не вчинить нового злочину, і виконає покладені на нього судом, згідно ст.76 КК України обов’язки: повідомляти кримінально виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи та періодично з’являтися для реєстрації у кримінально виконавчу інспекцію.

 5. Андрій Іванович / 22.06.2017 - 14:52 / Відповіcти

  та там і Войтюк мав кримінал,за зловживання з бюджетними коштами, будучи керівником буд орг, АП його витягував, та і великий поцріот, якби не тиск тодішнього нардепа Мельника на суддю загримів би по повній.
  Тут Мова про інше.А саме, що здатний той чи інший кандидат, ставши головою, зробити для ОГ і за який час!

 6. Навряд чи погодиться директор допомагати Андрію Бадзюню, який торік хотів звільнити її з посади “руками” екс-начальника відділу освіти Іваничівської райдержадміністрації Надії Жук, причому грубо, з порушеннями.

  • Народний суд / 24.06.2017 - 09:34 / Відповіcти

   Але дуже шкода,що не звільнив-вона найбільша корупціонерка в районі.

 7. Буги, не брешіть, Андрій Бадзюнь працювати не вміє в принципі.

 8. Нащо паплюжити хорошу людину? Це людина до якої можна звернутись по людські. Ви незнаєте ще шо таке “не люди” так як в нас в Устилузі! Дорожіть Андрієм Анатолієвичем, Іваничівському району повезло з таким головою жаль що внас нема такого як він!

  • Андрій Іванович / 23.06.2017 - 11:49 / Відповіcти

   Ви помиляєтеся, дуже не повезло! Можете його до себе забрати, нехай ще у вас “почудить”, потішитеся!

 9. Шановні колеги по дискусії. Я рекомендую не розглядати взагалі тих людей, яких ви називаєте. Ні Бадзюнь ні Березюк ні який інших мешканець району вам не поможе. Запросіть прогресивного студента урбаніста, який знає теорію розвитку території. Він не буде коштувати дорого для громади, а результат буде у 100 разів більший.

  • Вже є приклад результативного керування такого студента-урбаніста, чи просто хочеться “рисанутись” знанням мудрЬоних слів? :)

  • Повністю не згідний. Іваничівській громаді потрібно обрати свого голову, якому потрібно буде в очі дивитись своїм виборцям, а не засланого козачка. От навіщо потрібно було тягнути в Іваничі з Нововолинська Жук, що своїх не має? І який результат? Дали копня під зад. Те саме чекає і Бадзюня. Хай балотується по своєму селі, а в Іваничі ні ногою.

 10. Щодо Андрія.Плани в нього на Новік. Але партія сказала – ТУТ! Ми вибирали ще й не таких. От якби Андрій був більше реалістом і менше слухав свиту – керування було б успішнішим.

 11. Підприємець / 23.06.2017 - 20:00 / Відповіcти

  Люди добрі запитайте вельмишановного Царя чим Він займався в 96-99 роках?
  для цікавості рокажу- збивав бабло з підприємців в Новіку на базарарі, був шісткою в Нововолинських рекитирів! а Тепер став великим націоналістом, одів вишиванку і буде розказувати як він любить Україну.

 12. ШАНОВНІ не обливайте брудом людей. Вибори виграє АНДРІЙ БАДЗЮНЬ. Ця людина стільки зробила для району , як ніхто інший. Не заздріть , Сприймайте правду .

  • Полюбому!
   Він і того не зробив, і того не зробив, і того не зробив, і ще оте міг би зробити, і те, але так то великий молодець, в вишиванці, свободівець.

Додати коментар


Погляд

У мене виявили злоякісну пухлину. Починаю боротися і закликаю жінок бути уважними до себе
Спочатку я піймала себе на бажанні закритися, нікому не розповідати про хворобу, але згодом зрозуміла, що ми мусимо змінити ставлення до онкохворих у суспільстві та закликаю ...

Новини

20 листопада, Середа
14:10
На дослідження причин обміління Світязю та Шацького поозер’я необхідно 3 мільйони гривень
13:38
На Донеччині сталася пожежа на шахті
13:09
Водійські посвідчення видаватимуть у Володимир-Волинському ЦНАПі
12:33
Перевезення дітей без автокрісел: закон вступив у дію
12:06
Через ремонт дороги тимчасово перекрили вулицю у селі Володимир-Волинського району
11:35
Хотіла купити кошеня: жительку Володимира-Волинського «кинули на гроші»
11:12
На Київщині попрощались із військовим 14-ої бригади
10:45
У Шацьку горіла господарська будівля
10:17
Історія України за 5 хвилин: круте відео від ТНМК без прикрас і попси 1
09:53
У Ратному форд смертельно травмував велосипедиста
09:20
Українці зможуть знайти «доступні ліки» у новому онлайн-сервісі
08:42
У Турійському районі судили чоловіка, який два роки погрожував вбити ексдружину
07:37
Поліція встановлює причини смертельної пожежі у військовій частині під Львовом
06:23
В Україні очікується похолодання
04:16
Топ-5 порад для водіїв під час туману
02:04
Оголосили кращих баскетболісток Іваничівського району
19 листопада, Вівторок
23:51
«Хай як добре за кордоном, та в Україні все одно краще»: розповідь волинянки про життя у Польщі
22:35
Інспектор Ляля перевірила, як проходить ремонт дороги «Іваничі-Бубнів» 1
21:27
50% вулиць Володимира-Волинського перевели на LED-освітлення
20:46
Зняли військову електроніку, навігаційні системи, весь боєзапас: Росія повернула Україні захоплені кораблі
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі