<

Через заборгованість понад 2 га землі на Іваничівщині хочуть повернути у власність держави

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:56 | 25.02.2020 / Іваничі / /
Перегляди
180
/ Коментарі відсутні

Власник орендованої ділянки у Поромівській сільраді Іваничівського району заборгував місцевому бюджету понад 233 тисяч гривень. Тому, земельну ділянку вартістю понад 2,6 мільйона гривень хочуть повернути державі.

Іваничівський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури звернувся до суду із позовом в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в області, аби розірвати договір оренди землі, стягнути з недобросовісного орендаря заборговану орендну плату та повернути державі земельну ділянку вартістю 2,6 млн. грн. на території Поромівської сільської ради, – інформує пресслужба прокуратури Волині.

Прокурори з’ясували, що громадянин, систематично порушуючи умови договору, заборгував місцевому бюджету понад 223 тисяч гривень за оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2,07 га.

Попри вжиті Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області та сільською радою заходи, заборгованість лише зростала.
У ситуацію втрутилася прокуратура і в суді прокурори вимагатимуть розірвання договору оренди, стягнення боргу та повернення земельної ділянки державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Липня, Понеділок
3 Липня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі