Андрій Сапожник перемагає у виборах на голову Павлівської ОТГ. Результати попереднього підрахунку

22:40 | 18.12.2016 / Рубрика: Іваничі / 30 коментарів

18-го грудня у Павлівській об’єднаній територіальній громаді пройшли вибори голови. 

За попереднім підрахунком інтернет-видання БУГ, вибори виграв Андрій Сапожник, який набрав 57,3% (1698 голосів).

Основний конкурент Микола Михняк від УКРОПу програв вибори набравши 35% (1047 голосів). Алла Зінчук від Батьківщини 3.4% (101 голос), Свободівець Віктор Вілентко набрав 2,5% (73 голоса) і самовисуванець Микола Пасічник набрав 1.4% (42 голоса).

На посаду голови Павлівської об’єднаної територіальної громади було зареєстровано 5 кандидатів (2 самовисуванці та 3 представники політичних партій)

  • Пасічник Микола Володимирович (висунутий шляхом самовисування),
  • Вілентко Віктор Анатолійович (висунутий ВО «Свобода»),
  • Зінчук Алла Віталіївна (висунута ВО «Батьківщина»),
  • Сапожник Андрій Степанович (висунутий шляхом самовисування),
  • Михняк Микола Степанович (висунутий КРО ПП «Українське об’єднання патріотів «УКРОП»).

Інтернет-видання “БУГ” слідкувало за ходом виборчого процесу.

Явка виборців на 17:00 – 64% (проголосувало 2740 виборців)
Явка виборців на 19:00 – 69,3% (проголосувало 2957 виборців)
Явка виборців на 20:00 – 70,1% (проголосувало 2991 виборців)

Найбільша явка у селі Клопочин 79% з 210 виборців проголосувало 169. Найменша у селі Трубки там 60,8% і проголосували тільки 204 виборця з 335.

З 20:00 інтернет-видання БУГ почало проводити паралельний підрахунок голосів.

виборці Вілентко Зінчук Михняк Пасічник Сапожник
Всього  2991 73 101 1047 42 1698
Жашковичі 290/72.1% 15 7 130 4 131
Завидів 285/76.4% 10 21 110 0 138
Клопочин 169/79% 5 16 21 3 124
Павлівка 459/69.3% 10 2 264 7 172
Переславичі 286/64.2%  7 6 112 6 153 
Риковичі 472/69.9% 8 4 80 1 371 
Самоволя 200/69.6% 3 5 114 2 75
Старий Порицьк 216/73.7% 5 3 36 3 168
Старосілля 168/63.1% 3 23 53 12 74
Топилище 242/76.1% 2 11 45 0 182
Трубки 204/60.8% 5 3 82 4 110

У фейсбуці вже почали вітати Андрія Сапожника з перемогою.

30 коментарі
  1. Вірю в Андрія!

  2. Правдолюб / 18.12.2016 - 21:28 / Відповіcти

    Прапор та живчик ну чого так мало набрав михняк,а свобода що ваш кандидат меньше ніж Алла,вітаємо Андрія

  3. Тримаю кулаки за Андрія.

  4. Лишились рідні сторони одного і другого.
    Андрію, за тобою правда!

  5. Надіємося на Сапожника!!!!!тримаємо кулаки!!!

  6. Вірю а Андрія!

  7. Андрій Степанович,вітаю!З Богом!В добру професійну путь!

  8. Сталося!

  9. Урааааааааааа!!!!!!!Ми перемогли!!!!!!!!!

  10. )))) Павлівчани, які не купилися на 200 грн / 18.12.2016 - 22:45 / Відповіcти

    Дуже радує той факт, що гроші, в даній ситуації, не перемогли!!!! шкода Михняка, як людину, і програвшого…. Але нехай Керує громадою достойний кандидат-САПОЖНИК!!! Андрій Степанович, ми у Вас віримо і надіємося що не підведете, у цій відповідальній місії.

  11. Вітаю Андрія Сапожника з перемогою.

    Ганьба районному керівництву партії “Укроп”
    (Недбайло С.,Стасюк О.)

  12. Правдолюб / 18.12.2016 - 22:48 / Відповіcти

    Чекаємо позовів від свободи,так як після виборів в іваничах на голову,свобода не поверить що вона програла вибори,вірний пес свободи занесені особисто позов в суд по велінню Царя!)!!

    • А хіба з самого початку не було зрозуміло що свобода виставляла кандидата не для перемоги, а з таким самим наміром як і на виборах в селищі у 2015. Підло так топити свого

      • Володимир / 19.12.2016 - 09:30 / Відповіcти

        куди там ніщебродам зі СВОБОДИ з УКРОПом тягатися, а Аналійовичу пора і свою думку мати! а не робити так як братки партійні кажуть! посміялися в Іваничах, а тепер щей на Павлівці! дальше , що буде Грибовиця? чи може в Грядах Цар йому порішає а ???

  13. Приємно,що виборці голосують за кандидата,який на ділі показав своє бажання працювати на благо громади, а не в черговий раз продається за “гречку”. Андрію Степановича, з ПЕРЕМОГОЮ!!!

  14. І так підрахуємо 1074 ну і мінус можливо дійсно 10%і проголосувало за Михняка це буде 900*200 = 180 тисяч довго Микола буде відробляти дану суму краще б хату достроів

  15. Павлівчани / 18.12.2016 - 22:51 / Відповіcти

    Дуже радує той факт, що гроші, в даній ситуації, не перемогли!!!! шкода Михняка, як людину, і програвшого…. Але нехай Керує громадою достойний кандидат-САПОЖНИК!!! Андрій Степанович, ми у Вас віримо і надіємося що не підведете, у цій відповідальній місії.

    • І спраді шкода пана Миколу він невинен, Що Укроп його втягнув в таку авантюру тай управління Громадою він би не потянув так що Пане Михняк радуйтесь

  16. по такій активності Укропу 90% депутатського корпусу буде Їхня це закономірність

  17. Андрію ти пам’ятаєш нашу телефонну розмову, я тобі казав іди до самого фінішу не дивлячись ні на що, вірючи в перемогу! Ти це зробив! Ти кращий! Ти молодець! Все у вас буде добре! Бо за вами правда і з вами Бог!

  18. Вітаю Андрій,ти заслужив цю перемогу чесно,

  19. Молодець!!!! ВІтаю!!!! Хай везе у всьому і всюди!!!! З Богом!!!

  20. Андрію, вітаю. А щодо суперників, – твої депутати вже не суперники, а соратники. Налагодь з ними стосунки. Я допоможу, обіцяю. А хто “ляпне” щось політично-неврівноважене- не зважай.

  21. Поважаюю пост. :)

  22. Це був великий потужний бонус довіри. Сапожник його оправдає. Громада буде процвітати.

  23. Соромно за своїх односельчан-павлівчан, які голосували не думаючи про майбутнє своє і своїх дітей.Горді , що і в Павлівці є мудрі люди і їх немало, які не продаються і готові допомогти і підтримати Сапожника Андрія. Вітаємо Фітя Сергія з високою довірою до нього односельчан. В Живчина скоріше поразка ніж перемога.

  24. Анатолій Бідзюра / 19.12.2016 - 11:28 / Відповіcти

    Вітаю! Бажаю процвітання Павлівській ОТГ. Проте, тепер свої амбіції потрібно засунути десь… кудись подалі. І думати не про власне і швидке збагачення, а про добробут членів громади, які надали тобі кредит довіри. Правда, у твоїй діяльності, повинна домінувати щодень і щохвилини. А не так, як у твого, майже однофамільця у Нововолинську. :))) Не хитри, Андрію. Люди із першого дня розберуться, хто і для чого став на чолі Павлівської ОТГ.

    • Володимир / 19.12.2016 - 14:43 / Відповіcти

      Пане Анатоль_, про які амбіції Ви говорите?? Андрій порядна і не абіційна людина, Ви краще розбирайтесь зі своїм Сапожніком, а ми тут якось спільну мову з Андрієм найдем !

      • свято наближається / 19.12.2016 - 15:35 / Відповіcти

        Пан Анатолій знає, що каже. В нього великий досвід безплідної та невдячної боротьби з паном мером.