Італія ефектно виходить у чвертьфінал Євро-2016

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:24 | 28.06.2016 / Рубрика: Новини / Позначка: , / Прокоментуй!

Збірна Іспанії складає повноваження чемпіона. Королі попередніх двох Євро поступились Італії 0:2.

“Скуадра Адзурра” реваншувалась за поразку у київському фіналі Євро-2012. Перемога команді Антоніо Конте дісталась цілком заслужено. Італійці першими почали грати на перемогу, зуміли вистояти натиск іспанців і добили “Фурію Роху” голом у компенсований час. У чвертьфіналі Італія зіграє проти Німеччини.

607136651_MH_3534_C93B9175E0C4C65ED80165B44931C024_3494

З перших хвилин гри Італія дала зрозуміти, що не збирається тримати свою традиційну оборону. Удар Пелле з повітря парирувавє Де Хеа, а на добиванні нікого зі “Скуадри” не виявилось. Згодом гол-красень у Джаккеріні відібрав все той же голкіпер МЮ. Кілька разів італійці самі пробачали іспанців, не влучаючи у площину. А ось після штрафного Едера не допоміг уже і Де Хеа. Страж воріт “Фурії Рохи” своїм стрибком у нижній кут лише відклав неминуче ‒ захисник “Ювентуса” Джорджо К’єлліні добив снаряд у сітку. Наприкінці першого тайму Давід знову врятував Іспанію від удару Джаккеріні. Вінгер “Болоньї” накрутив увесь захист суперника, але голкіпер витягнувся у струнку і потягнув м’яч з дев’ятки.

607136651_DR_1562_7BB1BFD0DC94385FE5F63EDC2D25B7CC_3489

По перерві Іспанія почала нарешті трохи тиснути на суперника. Мората ледь не засмутив колишнього одноклубника Буффона, але Джіджі справився з ударом головою Альваро. Водночас іспанці почали пропускати контри. Едер вискочив віч-на-віч з Де Хеа, однак прямолінійно пробив у воротаря. Простріл Де Шільйо з лівого флангу в межах штрафного спричинив паніку в захисних рядах чемпіонів двох попередніх Євро ‒ пощастило вибити.

З виходом Адуріца і Васкеса Іспанія заграла значно потужніше і мала не один момент відігратись та перевести гру в овертайм. Рамос виграв верх у К’єлліні, але перебив ворота. Іньєста з льоту ударом з-за меж штрафного випробував на міцність Буффона. Піке ще двічі змушував Джіджі рятувати Італію, що трималась на межі. А наприкінці матчу Пелле опинився на своєму місці у карному суперника і добив Іспанію.