<

Ігор Палиця вважає першочерговим завданням своєї політсили «За Майбутнє» запуск економіки

08:27 | 8.08.2020 / Новини / , /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

Лідер партії «За Майбутнє» Ігор Палиця вважає першочерговим завданням політичної сили – запуск економіки України, аби запрацювали підприємства і в країні з’явився платоспроможний попит на українські товари.

Про це він заявив під час відкритого форуму прихильників партії “За Майбутнє” у Київській області, який відбувся у п’ятницю 7 серпня у Добропарку в селі Мотижин, повідомила пресслужба партії, розповідає ТСН.

“Наше основне завдання – запустити економіку України, щоб запрацювали наші підприємства, щоб у країні з’явився платоспроможний попит на українські товари. Ми будемо робити все, що для цього потрібно, не зважаючи на позицію МВФ або інших закордонних структур. Ми будемо домагатися зниження податків, введення податку на виведений капітал, зменшення ПДВ, податків на зарплату, щоб підприємці мали змогу плати людям офіційні заробітні плати”, – заявив Палиця. 

Другим важливим завданням політсили він назвав збереження освітньої та медичної галузей.

“Зараз влада каже, що 30 тисяч вчителів треба вигнати, бо вони зайві. Влада не звертає увагу на те, що за 5 років народжуваність зменшилася вдвічі, а кількість медиків зменшилася на 30%. Але для людей це важливо й тому для нас це важливо”, – наголосив лідер партії “За Майбутнє”. 

Він наголосив, що саме на таку партію, як “За Майбутнє”, чекали українці.

“Від 1991 року ми чекали на ефективні дії – міцнувалюти замість тисяч і мільйонів, свого президента.  Але, зрештою, втомилися чекати. Людям вже усе одно, хто що обіцяє. Але зараз у цьому залі зібралися ті, хто знає, що робити. Хто знає всі галузі економіки і проблеми, з якими стикається Україна, знає ситуацію у медицині, в освіті. Не тому, що вони щось почули, а тому, що вирішують ці проблеми щодня. Це люди, яким довіряють, адже вони завжди роблять те, що обіцяють. І перший крок – об’єднати таких людей. Другий – перемогти на місцевих виборах, а потім перемогти на парламентських й змінити країну, – наголосив Палиця.

Очільник київського обласного осередку Ярослав Москаленко переконаний, що саме партія виведе регіон і країну з кризи:

“Я знаю, що нам вдасться змінити ситуацію в країні. Адже тут зібралися професійні та досвідченні люди. Люди, яких поважають. Які не на словах, а діями завоювали повагу до себе. Настав час йти і робити”.

У заході також взяли участь голова депутатської групи “За Майбутнє” у Київській облраді Ярослав Добрянський, керівниця жіночого крила партії Ірина Суслова, міські голови та депутати Київщини, аграрії, підприємці та громадські діячі. Під час виступів учасники заходу наголошували на важливості об’єднання людей справи заради досягнення спільної мети – побудови ефективної держави з сильними регіонами та заможними громадянами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Липня, Понеділок
25 Липня, Неділя