<

Ігор Гузь підписав відкритий лист представників Революції Гідності, які виступають проти реваншу проросійських сил

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:48 | 7.05.2020 / Новини / , , , , , , /
Перегляди
0
/ коментарів 7

Депутат Верховної Ради України Ігор Гузь підписав відкритий лист представників Революції Гідності, які виступають проти реваншу проросійських сил.

Про це йдеться на офіційній фейсбук-сторінці нардепа.

Так, більше двох сотень підписантів, а серед них – учасники Революції Гідності, воїни-захисники України від російської агресії, добровольці та громадські активісти, політики та дипломати, діячі культури та мистецтв, патріоти нашої держави, застерігають нинішню владу від намірів наступу проти ідеалів Майдану та європейського вибору України.

“В Україні зростає загроза реваншу. Влада кидає виклик захисникам України від російської агресії. За ґратами залишаються безпідставно заарештовані добровольці. Планомірно розширюється коло сфабрикованих справ проти лідерів та учасників Революції Гідності.

За мовчазної і прихильної згоди влади нахабніють проросійські сили і прямі агенти Кремля. Свідомо і зухвало чиняться спроби скомпрометувати пам’ять героїв Майдану, переглянути національну історичну та гуманітарну політику.

Ігнорується Закон про державну мову. Майже до нуля зведено реалізацію курсу України на членство в Європейському Союзі і НАТО.

Влада на чолі з президентом Володимиром Зеленським довела державу до межі масштабної кризи та економічного колапсу. В управлінні країною царюють невмілі експерименти та безлад.

Ми, учасники Революції Гідності, воїни-захисники України від російської агресії, добровольці та громадські активісти, політики та дипломати, діячі культури та мистецтв, патріоти нашої держави, застерігаємо нинішню владу від намірів наступу проти ідеалів Майдану та європейського вибору України.

Революцію Гідності неможливо зупинити. Майдан – це не стихійний бунт чи сваволя. Майдан – це історичний приклад національної і соціальної солідарності, взаємної підтримки і самопожертви українців. Це – громадянське піднесення, яке неминуче утвердить нову Україну.

Незалежно від різниці у поглядах і політичних переконаннях, ми були, є і будемо разом на сторожі вільної і справедливої України. Не випробовуйте волю вільних людей. Реванш не пройде. Ми були і залишаємося вірними присязі Україні, складеній на Майдані.

У час небезпеки, яка зростає, закликаємо всі національні і суспільні сили стати пліч-о-пліч проти реваншу і задля захисту Майдану та свободи України”, – йдеться у зверненні.

Наразі лист підписали 268 осіб, серед яких: журналісти, активісти, рідні загиблих на Майдані та війні на сході, науковці, лікарі, волонтери, музиканти, народні депутати, викладачі, режисери, громадські діячі, вище керівництво СБУ, ветерани війни та політв’язні.

Долучитись до збору підписів можна за посиланням.

коментарів: 7
  1. Після тої революцвї гидності, гідно стали жити тільки нпчальники та нардепи, некупляли собі ренжроверів та квартир. Народу стало жити гірше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Липня, Неділя
24 Липня, Субота