<

Годують, як офіцерів Збройних Сил: розповіли про утримання російських полонених в Україні

09:39 | 26.09.2022 / Новини / , /
Перегляди
215
/ Коментарі відсутні

Російських полонених в Україні годують, як офіцерів Збройних Сил України. Їм не дають лише фрукти та цукерки, проте в меню є м’ясо, риба та овочі.

Про це в інтерв’ю ТСН повідомила заступниця міністра юстиції Олена Висоцька.

За її словами, російські полонені мають право спати протягом восьми годин, отримують триразове харчування за стандартами Женевської конвенції.

Стандарти харчування аналогічні стандартам для офіцерів ЗСУ.

«Прокидаються вони о шостій ранку, їм дається час на приведення себе в порядок, на зарядку. Крім цього, є певні режимні моменти. Наприклад, переклички. Якщо є робота – вони працюють. Є і вільний час, час для вживання їжі. Відбій – о 22 годині», – розповіла Висоцька.

До меню для полонених є певна вимога щодо калорійності. Обов’язково має бути м’ясо та риба. Також каші й овочі. Немає в переліку фруктів та цукерок.

Заступниця міністра також розповіла, що російські полонені жодного разу не намагались втекти з українських установ, де вони утримуються.

«У нас з ними режимних проблем не було. Я думаю, що це не через те, що їм подобається бути в полоні, а через страх за своє життя та здоров’я. Деякі з них коментували, що на вулицях українських міст їх чекає небезпека від людей», – сказала Висоцька.

За її словами, деякі з полонених кажуть, що після звільнення замість обміну залюбки б перевезли свою родину в Україну.

«Інші полонені мріють про обмін, запитують про нього та про переговори щодо нього. Ми на це відповідаємо, що не ми запрошували їх до України. До речі, після обміну, після приїзду в Росію, ці ж полонені кажуть журналістам, що їх тут били. Хоча нам дякували за гарне відношення та засуджували Путіна», – розповіла заступниця міністра.

Нагадаємо: Обміняли на Медведчука та 55 окупантів: Україна повернула з полону 215 захисників


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 Листопада, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі