<

Для отримання громадянства України відтепер треба складати іспити з мови та історії

16:49 | 22.03.2023 / Новини / , /
Перегляди
61
/ Коментарі відсутні

Верховна Рада ухвалила закон про обовʼязкові іспити для отримання громадянства України. Для цього потрібно буде скласти іспити на знання української мови, історії та Конституції.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, передає Укрінформ.

За відповідне рішення проголосував 281 нардеп.

Так, ухвалений законодавчий акт зобов’язує осіб, які хочуть отримати громадянство України, складати іспити з основ Конституції України, історії України, а також на рівень володіння державною мовою.

Іноземці чи особи без громадянства, які мають визначні заслуги перед Україною, прийняття яких до українського громадянства становить державний інтерес, або які в установленому законодавством порядку проходять військову службу за контрактом у Збройних силах України, Державній спеціальній службі транспорту або Національній гвардії України, особи, які отримали посвідку на тимчасове проживання, упродовж двох років з моменту набуття громадянства мають скласти відповідні іспити та подати документи про їх складання.

Невиконання зобов’язання про складання іспитів з основ Конституції України, історії України, на рівень володіння державною мовою вказаними категоріями осіб є підставою для втрати громадянства України.

Складання іспитів має здійснюватися в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Червня, Неділя
3 Червня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі