<

Депутати та активісти зійшлись на футбольному полі у Володимирі-Волинському. Фоторепортаж

19:57 | 25.06.2016 / Таблоїд /
37

Виклик активістів вийти на футбольне поле прийняв депутатський корпус. Так, 25-го червня на стадіоні ЗОШ №1 відбувся дружній матч активістів Володимира-Волинського та депутатів міської ради.

Депутатську команду очолив Сергій Радкевич (воротар), а також увійшли до складу: Валентин Вірковський, Валерій Зінкевич, Олег Венгер, Володимир Заєць, Руслан Яцкевич та Олександр Здомищук.

Капітаном активістів був Володимир Боярин, а в команді: Андрій Кандиба, Тарас Сватко, Володимир Заєць (воротар, Кром), Андрій Лебіга, Дмитро Іванов та Василь Воєвода.

У підсумку двох таймів, що тривали по 20-ть хвилин перемогу здобула команда депутатів з результатом 3:0.

Команди прийшли підтримати друзі та колеги. Ділились враженнями після матчу вболівальники та стверджували, що цей поєдинок був цікавіший чим Євро-2016.