<

Депутат Іваничівської селищної ради отримав штраф за несвоєчасну подачу декларації

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:58 | 29.11.2020 / Новини / , , , /
Перегляди
4
/ Коментарі відсутні

Суддя Іваничівського районного суду розглянув матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надійшли від Департаменту стратегічних розслідувань Управління стратегічних розслідувань у Волинській області про притягнення до відповідальності депутата Іваничівської селищної ради, який не подав вчасно декларацію про доходи.

Про це інформує Район.Бізнес.

Чоловік, будучи депутатом Іваничівської селищної ради, являючись суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, несвоєчасно, без поважних, причин, подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік (щорічна декларація), чим порушив частину 1 статті 172-6 КУпАП.

В судовому засіданні чоловік вину у вчиненому не визнав та пояснив, що він був обізнаний з тим, що до 1-го червня потрібно подати декларацію, однак несвоєчасно її подав у зв`язку з тим, що у нього виникали труднощі із заповненням даних, а тому він просив свого знайомого про допомогу, однак із карантинними обмеженнями та зайнятістю на роботі останній не міг прийти до нього додому вчасно.

Пізніше у нього виникали труднощі пов`язані із виникненням помилок сервера. Крім цього вказав, що йому секретарем Іваничівської селищної ради було повідомлено про те, що потрібно подати декларацію до 1-го квітня, однак що продовжено термін для подачі декларації до 1-го червня йому ніхто не повідомляв. Просив провадження відносно нього закрити.

Відповідно до публічно доступної інформації про оприлюднені суб`єктами декларування електронні декларації чоловік подав свою декларацію за 2019 рік особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, 24-го червня 2020-го року, а мав подати в період часу з 1-го січня по 1-ше червня, тобто несвоєчасно, без поважних причин.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення та наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Також доведеться сплатити на користь держави судовий збір в розмірі 420 гривень.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 Грудня, Неділя