<

«Будинок Карлсона»: киянин на даху багатоповерхівки збудував хатину з городом

17:36 | 20.01.2022 / Новини / /
Перегляди
1412
/ Коментарі відсутні

У Києві на даху 12-поверхового багатоквартирного будинку, місцевий мешканець господарює уже майже 10 років. Проте тепер його так званий будиночок Карлсона хочуть знести.

Мешканці будинку не проти такого сусідства, заходять у гості на дах і підтримують пенсіонера у його захопленні, повідомляє ТСН.

Пенсіонер Петро Олексійович 10 років тому збудував на даху багатоповерхового будинку в районі Троєщини власну фазенду з городом.

Оскільки його однокімнатна квартира розташована на верхньому поверсі, чоловік має доступ на дах із загального коридору. Дах протікав і пенсіонер власним коштом зробив капітальний ремонт з ізоляцією. Крім того, він збудував невеликий будиночок для відпочинку.

Це конструкція з ДСП з вікнами, дверима та дахом. Жодних комунікацій до нього не проведено. А от у дворі, теж організованому на даху, розбитий сад із рослинами у горщиках, і навіть невеликий город. Для поливу використовується дощова вода із встановленої там же ванни.

Мешканці будинку не проти такого сусідства, заходять у гості на дах і підтримують пенсіонера у його захопленні. Не проти і голова ЖБК. Тепер про будинок на даху дізналися міські органи, і Деснянська прокуратура порушила кримінальне провадження.

Петру Олексійовичу виписали два штрафи за порушення правил експлуатації будинку.

Архітектори та міські служби переконані, що подібні споруди є незаконними. Це порушує чіткі правила і навіть зібрані на захист підписи мешканців не мають сили.

Будівництво на даху дає на конструкцію навантаження, на яке вона не розрахована. Служби аргументують, що навіть якщо заплющити очі на цей будинок, то на дахах почнуть з’являтися басейни. Тож “будиночок Карлсона” наказують знести. Пенсіонер тепер намагається узаконити споруду.

Читайте також:

24 роки тому із квартири «виріс» двоповерховий будинок: розповіли деталі незаконної добудови в Нововолинську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 Травня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі