<

Будівництво за 60 днів: в Україні зводитимуть експрес-будинки для тих, хто втратив житло

18:44 | 2.06.2022 / Новини / , /
Перегляди
783
/ Коментарі відсутні

Академія будівництва України планує реалізацію проєкту швидкого зведення житла у форматі восьмиквартирних будинків для українців, які втратили житло.

Про це повідомив представник Академії будівництва України, директор науково-технічного центру Іван Перегінець. За його словами, це допоможе швидко та бюджетно створити житло для тих, хто потребує його найбільше, пише 24 канал.

Як зазначив Перегінець, проєкти багатоповерхового житла, які ініціюють Офіс президента та Мінрегіон, а також комплексне відновлення інфраструктури та інженерних мереж вимагають значних ресурсів, зокрема часу й коштів, на реалізацію.

На жаль, в сьогоднішніх умовах їх обмаль. Тож Академія будівництва України запропонувала альтернативу – універсальний формат житлового будинку для територіальних громад, де вміщується вісім квартир.

«Ми пропрацювали близько 30 ескізних проєктів і вийшли на фінішну пряму щодо затвердження проєктної документації», – розповів академік під час пресконференції.

За його словами, наразі заплановано співпрацю з низкою територіальних громад для реалізації проєкту, розроблено меморандуми про виділення землі. Окрім того, експерти створили ресурсні відомості для проєкту.

Перегінець зазначив, що будівництво таких будинків займе близько 60 днів, що дасть змогу швидко розселити людей, які втратили домівки. Важливо й те, що невелика площа забудови допоможе реалізувати проєкт у вигляді мікрорайонів.

Для фінансування проєкту створено спеціальний фонд «Міжнародний будівельний фонд «Україна». Зведення планують розпочати вже через один-два місяці.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Січня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі