<

Борчиня з Ковеля здобула «золото» на ІІ Європейських іграх у Білорусі

13:18 | 29.06.2019 / Новини / /
0

У п’ятницю, 28 червня, відбувся фінальний поєдинок між ковельчанкою Юлією Ткач, яка представляє Україну у вільній боротьбі на ІІ Європейських іграх, та представницею Азербайджану Ельмірою Гамбаровою. В результаті наша борчиня здобула золоту медаль.

Про це повідомляє КовельPost.

Юлія Ткач Заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка світу та Європи із боротьби, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури.

В одній восьмій фіналу Юлія Ткач одноголосним рішенням суддів (6:0) перемогла іспанську борчиню Лідію Перес. У чвертьфіналі багаторазова чемпіонка світу та Європи Юлія Ткач здолала росіянку Марію Кузнєцову.

У півфіналі наша Юлія знову здобуває перемогу. Цього разу над болгарською борчинею Тайбе Юсейн, забезпечивши собі участь у фіналі та боротьбу за “золото” у ІІ Європейських іграх.

Українська чемпіонка здобула беззаперечну перемогу на килимі у боротьбі за золоту медаль в поєдинку з представницею Азербайджану Ельмірою Гамбаровою – 4:0.

Станом на ранок 29 червня в активі «синьо-жовтих» 32 нагороди (9 золотих, 12 срібних і 11 бронзових) та четверте місце у загальнокомандному медальному заліку.

Нагадаємо, II Європейські ігри-2019 завершаться у неділю, 30 червня.