<

Біля Кабміну архієпископ Кримської єпархії ПЦУ оголосив голодування

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:10 | 10.12.2019 / Новини / , /
Перегляди
0
/ 1 коментар

Архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент 10-грудня оголосив безстрокове голодування, вимагаючи захисту релігійних свобод на території Криму і забезпечення безпеки духовенству кримської єпархії ПЦУ.

Про це повідомляє Крим.Реалії, – передає Укрінформ.

«Я приїхав до Києва, мені вже нема чого втрачати. Я офіційно заявляю: з цього дня я починаю безстрокове голодування. Доти, поки Кабінет міністрів України не вирішить питання захисту релігійних свобод на території Криму, забезпечення безпеки духовенству кримської єпархії ПЦУ. Поки Кабінет міністрів своїми рішеннями не забезпечить збереження церковного майна, а це не тільки приміщення, а й ікони, які можна віднести сьогодні до сучасного сакрального мистецтва. Це історичні речі, які мають національно-культурну цінність», – сказав архієпископ Климент.

Він вимагає зустрічі з Прем’єр-міністром України та визначення терміну, коли питання, які протягом п’яти років ставилися перед Кабінетом міністрів, будуть вирішені.

Нагадаємо, у Сімферополі обікрали приміщення Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги.

 Минулого тижня Климент повідомив, що написав заяву в російську поліцію про крадіжку церковного майна з Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги в окупованому Сімферополі.

Глава Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній просив президента Володимира Зеленського, Кабінет міністрів і правоохоронні органи вжити заходів для припинення тиску на ПЦУ в Криму.

один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Листопада, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі