<
Батько дівчинки, яку в дитсадку у Чернівцях не привітали з 8 березня, обурився в соцмережах

Цей запис опубліковано більш як рік тому
03:21 | 12.03.2021 / Новини / , , /
Перегляди
128
/ Коментарі відсутні

У соціальних мережах почали цькувати батька дівчинки Ігоря Леська, дитину якого в одному з дитсадків Чернівців не привітали з 8 березня, бо її батьки не здали на це гроші.

Про це він розповів у коментарі Громадському.

Він каже, що булінгу в садочку щодо його доньки немає. Водночас його самого цькують в інтернеті.

«Тези такі: “Батько — жлоб”, “Треба бути як всі”, “Твоїй дитині подарунки повинен купувати ти”, “Батько піариться на травмах дитини”. Якщо вивчити коментарі, легко впізнається вектор громадської думки», — зазначив він.

Ігор також запевнив, що не планує переводити свою доньку до іншого садочка, хоча «члени батьківського комітету зроблять все, щоб нас звідти вижити».

Додає, що наразі фахівці відділу освіти проводять у садочку службове розслідування. Батько дівчинки переказує слова одного з фахівців, що, мовляв, представники батьківського комітету «вирішили “оголосити війну” (Ігорю Леську — ред.)».

Що трапилося?

Батько дитини Ігор Лесько поширив у соцмережах фотографію, де в чернівецькому дитсадку №42 «Перлинка» дівчатка граються подарованими на 8 березня іграшками, а його п’ятирічна дочка сидить окремо за столом. Чоловік каже, що так його дитину демонстративно покарали, бо він не здав гроші на подарунок.

Голова ОДА відреагував на цей інцидент 10 березня. Він запросив п’ятирічну Маргариту та її батька до себе в офіс і вручив їй подарунок від президента Володимира Зеленського.

Виховательці оголосили догану за порушення педагогічної етики, а також адміністрація дитсадка створила комісію, яка вивчає, чи справді був булінг.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Серпня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі