8,5 мільйона гривень виділили військовим підрозділам Волині

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:49 | 23.01.2015 / Рубрика: Новини / Позначка: , / Прокоментуй!

На матеріально-технічне забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та мобілізації в області на 2015 рік виділили 8,5 мільйона гривень з міського бюджету.

Про відповідну Програму на 2015 рік під час засідання позачергової сесії Волинської обласної ради повідомив депутат Сергій Слабенко, пише інформаційне агенство Волинські Новини

Так, у зв’язку з продовженням ускладнення внутрішньополітичної ситуації, втручанням Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в Україні, захопленням незаконно створеними збройними формуваннями проросійського спрямування за підтримки військових підрозділів збройних сил Російської Федерації території Автономної Республіки Крим, окремих територій Донецької та Луганської областей, в 2015 році існує нагальна потреба в матеріально-технічному забезпеченні військових частин А2331, 1141, 9971, роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» управління МВС України в області, заходів територіальної оборони області та проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів.

Як пояснив обранець громади, з причини недостатнього наповнення та дефіциту державного бюджету виникає потреба у здійсненні додаткового фінансування програми з обласного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.

Програма передбачає комплексне розв’язання проблем матеріально-технічного забезпечення, а саме: військових частин та підрозділів правоохоронних органів в області; проведення в області комплексу заходів територіальної оборони та мобілізації, що здійснюються обласним військовим комісаріатом.

Реалізація програми відбуватиметься протягом 2015 року.

Фінансування програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету, що передаються у вигляді субвенції державному бюджетові у порядку дії статті 85 Бюджетного кодексу України.

Таким чином, орієнтовний обсяг коштів обласного бюджету, необхідних для виконання програми, становить 8 мільйонів 500 тисяч гривень, в тому числі для потреб: військової частини А1008 — 700 тисяч гривень; – військової частини 1141 — 200 тисяч гривень; військової частини 9971 – 200 тисячі гривень; роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» управління МВС України в області — 250 тисяч гривень; управління Служби безпеки України в області – 200 тисяч гривень; а також для потреб обласного військового комісаріату щодо виконання заходів територіальної оборони та мобілізації — 6 мільйонів 950 тисяч гривень.

Контроль за виконанням програми матеріально-технічного забезпечення військових частин підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та мобілізації в області здійснюватиме обласна державна адміністрація.

Відповідальними за надання звітних матеріалів про виконання програми є військові частини А1008, 1141, 9971, обласний військовий комісаріат, управління Міністерства внутрішніх справ та управління Служби безпеки України в області (терміни подання звітності: до 10 березня 2015 року та 20 грудня 2015 року).

Тож Програму з матеріально-технічного забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та мобілізації в області на 2015 рік підтримало 58 обранців громади, троє із них не голосувало взагалі.

Вайбер

Додати коментар


Погляд

Сапожнікову з командою час іти на заслужений відпочинок
Найбільша проблема влади Нововолинська – кулуарність, непублічність та непрозорість. Нині треба давати дорогу молодим, перспективним управлінцям, а Віктору ...

Новини

9 Липня, Четвер
01:28
Мешканець Естонії, який на 100 днів застряг в аеропорту Маніли через пандемію, спізнився на рейс додому
8 Липня, Середа
23:19
Розповіли, чи прийматимуть луцькі виші абітурієнтів з окупованих територій без ЗНО
22:35
«Усі були виснажені»: волинські рятувальники повернулися із Прикарпаття після ліквідації наслідків повені 1
21:39
Латають ями та встановлюють знаки: у селі під Луцьком готуються до приїзду президента 2
21:16
У Володимирі-Волинському автомобіль в’їхав в опору 1
20:48
Склали чотири адмінпротоколи: Держпродспоживслужба перевірила суб’єкти господарювання у Володимирі на дотримання умов карантину
20:20
Команда Ігоря Гузя з Нововолинська та Володимира-Волинського переймає досвід у Мукачево 3
19:43
У Володимирі-Волинському викрили підпільне казино, яке працювало лише для «своїх»
19:14
Керівник патрульної поліції Волині побив підлеглого 3
18:45
Бібліотеки у Володимирі-Волинському та Нововолинську працюють, але без відвідувачів 1
18:19
Слідство у справі Порошенка завершене: прокуратура вже не хоче для нього жодних обмежень
17:52
Коронавірус підтвердили у 238 володимирчан, 198 із них – одужали
17:23
Іваничівський суд відправив мешканця Рикович на громадські роботи за психологічне насильство над дружиною 1
16:53
Поліцейські перевірили бази відпочинку на Світязі щодо дотримання вимог карантину 1
16:16
У Польщі хочуть закріпити права українських заробітчан міждержавною угодою 2
15:50
Досі не створили муніципальну варту: чому інші міста можуть, а Нововолинськ – ні? 2
14:43
«Володимир крізь призму почуттів – 2020»: бажаючих запрошують взяти участь у фотоконкурсі до Дня міста
14:21
Шахтарі дев’ятий день протестують в Києві
13:51
Зеленський приїде на Волинь. Офіційно 4
13:15
На вулиці Марка Вовчка в Нововолинську з’явився «асфальт» 2
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі