8,5 мільйона гривень виділили військовим підрозділам Волині

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:49 | 23.01.2015 / Рубрика: Новини / Позначка: , / Прокоментуй!

На матеріально-технічне забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та мобілізації в області на 2015 рік виділили 8,5 мільйона гривень з міського бюджету.

Про відповідну Програму на 2015 рік під час засідання позачергової сесії Волинської обласної ради повідомив депутат Сергій Слабенко, пише інформаційне агенство Волинські Новини

Так, у зв’язку з продовженням ускладнення внутрішньополітичної ситуації, втручанням Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в Україні, захопленням незаконно створеними збройними формуваннями проросійського спрямування за підтримки військових підрозділів збройних сил Російської Федерації території Автономної Республіки Крим, окремих територій Донецької та Луганської областей, в 2015 році існує нагальна потреба в матеріально-технічному забезпеченні військових частин А2331, 1141, 9971, роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» управління МВС України в області, заходів територіальної оборони області та проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів.

Як пояснив обранець громади, з причини недостатнього наповнення та дефіциту державного бюджету виникає потреба у здійсненні додаткового фінансування програми з обласного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.

Програма передбачає комплексне розв’язання проблем матеріально-технічного забезпечення, а саме: військових частин та підрозділів правоохоронних органів в області; проведення в області комплексу заходів територіальної оборони та мобілізації, що здійснюються обласним військовим комісаріатом.

Реалізація програми відбуватиметься протягом 2015 року.

Фінансування програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету, що передаються у вигляді субвенції державному бюджетові у порядку дії статті 85 Бюджетного кодексу України.

Таким чином, орієнтовний обсяг коштів обласного бюджету, необхідних для виконання програми, становить 8 мільйонів 500 тисяч гривень, в тому числі для потреб: військової частини А1008 — 700 тисяч гривень; – військової частини 1141 — 200 тисяч гривень; військової частини 9971 – 200 тисячі гривень; роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» управління МВС України в області — 250 тисяч гривень; управління Служби безпеки України в області – 200 тисяч гривень; а також для потреб обласного військового комісаріату щодо виконання заходів територіальної оборони та мобілізації — 6 мільйонів 950 тисяч гривень.

Контроль за виконанням програми матеріально-технічного забезпечення військових частин підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та мобілізації в області здійснюватиме обласна державна адміністрація.

Відповідальними за надання звітних матеріалів про виконання програми є військові частини А1008, 1141, 9971, обласний військовий комісаріат, управління Міністерства внутрішніх справ та управління Служби безпеки України в області (терміни подання звітності: до 10 березня 2015 року та 20 грудня 2015 року).

Тож Програму з матеріально-технічного забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та мобілізації в області на 2015 рік підтримало 58 обранців громади, троє із них не голосувало взагалі.

0
Вайбер

Додати коментар


Погляд

Брехня і тиск на свободу слова китайської влади стали причиною масштабного поширення COVID-19 та тяжких наслідків для світу
Китай часто наводять як найбільш успішний кейс боротьби з коронавірусом. Це хибна та небезпечна думка. Саме брехня і тиск на свободу слова китайської влади стали причиною ...

Новини

30 Березня, Понеділок
21:24
В Іваничівському районі через борги в орендаря забрали два гектари землі
21:05
Представили голову Іваничівської РДА Миколу Смаля
20:52
Рада проголосувала за «антиколомойський закон» в першому читанні 2
20:30
У Володимирі-Волинському було зроблено 11 експрес-тестів на COVID-19: усі негативні
20:24
Розповіли про заходи щодо попередження коронавірусу, які проводяться у Володимирі-Волинському
19:47
Біля лікарень Нововолинська та Володимира облаштують тимчасові пункти скринінгового медичного сортування хворих на COVID-19 1
19:06
Короновані судді «Княжни Володимира» про титули, оцінку учасниць конкурсу та скільки коштує бути красивою
18:41
У багажнику авто на Дніпропетровщині знайшли застреленого поліцейського
18:24
Помер відомий гінеколог Волинської обласної лікарні
18:05
Ще один хворий на коронавірус помер у Чернівцях
17:43
Рада з другої спроби призначила нових очільників МОЗу і Мінфіну
17:01
Порушили карантин: поліція на двох настоятелів храмів у Нововолинську склала протоколи 12
16:50
Документи для прийому дітей до першого класу у Володимирі-Волинському прийматимуть з 1 травня
16:10
«Команда Зеленського провалила кадрову політику» – Ігор Гузь 1
15:37
Вкрав раніше подаровані телефони: мешканець Нововолинська незаконно потрапив у квартиру володимирчанки
15:14
Нардепи не проголосували за зміни до бюджету і не змогли створити фонд протидії коронавірусу
14:36
На мешканця Нововолинська відкрили кримінал за використання фальшивого водійського посвідчення
14:10
Кабмін переглянув держбюджет: інфраструктурні та оборонно-промислові видатки залишаються 2
13:41
Визначились із переліком громадських робіт, які призначатимуть порушникам у Володимирі-Волинському 1
13:15
Підприємці Нововолинська знову вимагали відкриття місцевих ринків 17
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі