<

Уряд повернув закупівлі держсектору на Prozorro

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:19 | 29.06.2022 / Новини / , /
Перегляди
74
/ Коментарі відсутні

Кабінет міністрів повернув обов’язкове проведення публічних закупівель для всіх державних та місцевих органів влади та підприємств – у лютому цю норму скасували через воєнний стан.

Про це йдеться у постанові уряду № 169 від 24 червня, повідомляє пресслужба Prozorro.

Нова постанова передбачає, що для закупівель від 50 тис. грн замовники мають проводити спрощені закупівлі, що дозволяє за 6-8 днів провести аукціон та укласти контракт з постачальником. Крім того, стандартизовані товари, як от пальне, офісне устаткування чи харчові продукти можна буде купувати в електронному каталозі Prozorro Market.

Зазначається, що зміни передбачають цілу низку підстав для проведення прямих закупівель, коли це є критично важливим. Як пояснив генеральний директор «Прозорро» Василь Задворний, замовники, які перебувають у зоні бойових дій і не мають можливості скористатися електронною системою чи мають нагальні потреби у закупівлі «тут і зараз», зможуть укладати прямі контракти.

Кабмін ще 28 лютого дозволив на період воєнного стану укладати контракти напряму, без проведення аукціонів у Prozorro. На початку повномасштабної війни це дало змогу державним замовникам швидко забезпечувати свої потреби у період, коли бізнес перебував у шоковому стані.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Вересня, П’ятниця
28 Вересня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі