<
45 ракет доводять, що санкцій проти рф недостатньо, як і зброї для України, – Зеленський

07:34 | 26.06.2022 / Новини / /
Перегляди
173
/ Коментарі відсутні

Президент Володимир Зеленський вважає, що 45 російських ракет, які випустила Росія 25-го червня по Україні, доводять, що санкцій у світі проти росії не достатньо.

Про це йдетьсся у відеозверненні Зеленського.

“Вже в понеділок (27 червня – ред.) братиму участь у саміті “Групи семи”. На тижні відбудеться й саміт НАТО. 45 ракет за половину доби і як раз напередодні таких зустрічей – це ще одне підтвердження саме нашої позиції.

Це підтвердження, що санкційних пакетів проти росії не достатньо, збройної допомоги для України треба більше і що системи протиповітряної оборони – сучасні системи, які є у наших партнерів, мають бути не на полігонах або на зберіганні, а в Україні, де вони зараз і потрібні – потрібні більше, ніж в будь-якому іншому місці у світі”.

Зеленський вважає, що 45 російських ракет по Україні були запущені, щоб показати “нібито росія щось може дотиснути, що нібито російській армії щось вдається”.

“Ракетні удари росії – це не просто руйнування нашої інфраструктури, це також і дуже цинічний, прорахований тиск на емоції наших людей. Але це не нас, а ми дотиснемо. Жодні російські ракети, жодні удари не здатні зламати дух українців”.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Серпня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі