<

На Дніпропетровщині жорстоко знущаються над пацієнтами у інтернаті

Цей запис опубліковано більш як рік тому
08:53 | 15.12.2019 / Новини / , /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

На Дніпропетровщині у Стародобровольському психоневрологічному інтернаті зафіксували факти знущання над пацієнтами.

Про це розповів правозахисник Олег Григорьєв на сторінці у фейсбук, – пише СтопКор.

“У коридорах на холодній підлозі лежать хворі та їдять з підлоги, наче собаки. Повз них снують інші підопічні, чий одяг у випорожненнях і які чекають по кілька годин, поки аж дві санітарки нагодують 47 лежачих хворих, більшість з яких не можуть себе самостійно обслуговувати», – написав він.

За його словами, більшість пацієнтів на весь день зганяють у маленькі приміщення з телевізором, де ті проводять увесь свій вільний час, сидячи на лавах або лежачи на холодній підлозі.

За словами правозахисника, медогляд у закладі проводили, як мінімум 6 років тому. І це в одному з найбільш екологічно забрудненому регіоні України. Григорьєв наголошує, що підопічні закриті в собі і залякані.

“Санітарки у закладі, смакуючи владу, граються у лікарів-психіатрів і на власний розсуд вирішують, кого ізолювати за ґрати, а кого зв’язати. Вже багато років гамівні сорочки заборонені, але тут їх заміняють підручними засобами”, – пише він.

Григорьєв також розповів, що в інтернаті група підопічних встановила свій контроль і постійно ґвалтує інших хворих, а адміністрація просто закриває на це очі.

Правозахисник закликав прем’єр-міністра України Олексія Гончарука якнайшвидше врегулювати ситуацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі