З рахунком 3:2 «Волинь» перемогла «Чорноморець» у Луцьку

07:09 | 25.08.2019 / Новини / , /
0
/ коментарі 3

24 серпня луцька «Волинь» на своєму полі здобула перемогу над одеським «Чорноморцем», будучи у більшості фактично увесь матч – 3:2.

Матч 5 туру Першої ліги чемпіонату України пройшов на стадіоні «Авангард», – інформують Волинські Новини.

Вже на старті матчу Кожанов заробив пенальті, яке сам і реалізував, розвівши м‘яча і кіпера «Чорноморця» по різних кутах – 1:0. До слова, гравець одеситів був видалений за фол останньої надії.

На 14 хвилині номінальний центрбек Міха Горопевшек, проткнувши м‘яч у ворота Безотосного, забив вже у третьому матчі поспіль – 2:0.

Втім, на 25 хвилині «корабели» відіграли один гол, також реалізувавши пенальті завдяки зусиллям Павлова – 2:1.

Але «хрестоносці» знову відірвалися на два гола – на 31 хвилині забив Волошинович, який отримав пас від Горопевшека – 3:1.

На 85 хвилині «Чорноморець» знову відквитав один гол, тож останні хвилини були напруженими, втім «Волині» вдалося втримати переможний рахунок.