Волиняни – чемпіони України з легкої атлетики

16:06 | 21.10.2014 / Новини / , /
1
adidas_iaaf1

Волинські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України зі спортивної ходи.

З 17 по 19 жовтня у місті Івано-Франківську відбувався  чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 кілометрів, чемпіонат України серед команд СДЮШОР та ДЮСШ, а також XVІII Міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», – повідомляє прес-служба управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Волинські спортсмени гідно представили область на Всеукраїнській першості. Зокрема, на дистанції 50 кілометрів бронзову медаль завоював майстер спорту України міжнародного класу Ігор Сахарук. Тренер спортсмена – Іванівна Борисюк .

Серед 22 команд СДЮШОР та ДЮСШ перше місце посіла команда з міста Луцька – ДЮСШ з легкої атлетики «Спартак». Цю ДЮСШ на змаганнях представляла команда у складі п’яти спортсменів.

Дмитро Собчук (юніори) та Валентина Мирончук (молодь) стали чемпіонами на дистанції  10 кілометрів.