Волинські важкоатлети «подарували» тренеру медальні здобутки

2
images

Волинська область посіла друге загальнокомандне місце всеукраїнських змаганнях.

Про це повідомили у прес-службі управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

З 15 по 19 жовтня у місті Городок Хмельницької області відбувався  чемпіонат України з важкої атлетики. На всеукраїнській першості змагалася і команда волинських важкоатлетів, що у підсумку продемонструвала високі результати.

Подарунок до дня народження Заслуженого тренера України Авраменка Миколи Григоровича зробив його вихованець Юрій Бойко (вагова категорія до 77 кг), який став чемпіоном України (тренери-викладачі: Авраменко М.Г., Авраменко А.М.).

Переможцем у ваговій категорії 62 кг став Богдан Токар (вагова категорія до 62 кг) за зайняте І місце (тренер-викладач Левчук В.М).

У цій же ваговій категорії другим став ще один волинський важкоатлет Віталій Глушко (тренери-викладачі: Авраменко М.Г., Авраменко А.М.).