ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 21:03

Новий вид гібонів назвали на честь Люка Скайвокера

Китайських гібонів назвали на честь джедая Люка Скайвокера.

Британські вчені встановили, що білоброві гібони, які мешкають в лісах південно-західного Китаю, є невідомим науці видом приматів. В результаті їх вирішили назвати на честь одного з головних героїв саги “Зоряні війни” – Люка Скайвокера, передає BBC.

Фахівці визначили, що тварини досить сильно різняться зі своїми найближчими побратимами, а тому визнані самостійним видом.

Текст дослідження на дану тему був опублікований в науковому журналі American Journal of Primatology.

Зоологи в ході дослідження дійшли висновку, що знайдений ними вид гібонів схожий на білобрових гібонів, що мешкають в джунглях Азії. Однак дані примати відрізняються від своїх побратимів відсутністю бороди.

При цьому доктор Сем Травей, який є представником Зоологічного товариства в Лондоні, зазначив, що знайдений вид гібонів мешкає в регіоні, де в останні роки спостерігається стрімке скорочення чисельності тварин через діяльність людини.

У цілому, за оцінками дослідників, в Китаї залишилося близько 200 особин нового виду гібонів. Цей же вид гібонів мешкає також в М’янмі, проте наразі вчені не знають чисельність особин, які проживають там.

Додати коментар


*

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"