Андрій Кандиба

Щодо впарювання міськими чиновниками думки про створення вуличних комітетів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:36 | 19.11.2016 / Рубрика: Блоги / 7 коментарів

Створення вуличних комітетів у Володимирі-Волинському, на нашу думку, це АФЕРА… Роз’яснимо для Вас, шановні жителі вулиць, чим це обернеться.

Нагадаю, нещодавно мер через ЗМІ заявив, що для того аби була відремонтована будь-яка вулиця, жителі повинні скинутись на проектно-кошторисну документацію (ПКД), та ще й створити “вуличний комітет” з ініціативних людей.

Нам впарюють, шо вони (вуличні комітети) будуть створені для того, аби представники вулиці могли контролювати ремонт дорожнього покриття вулиці. Тобто, якщо Вас не влаштовуватиме шось, то Ви зможете через цей комітет вплинути на підрядника. Вважаю, що це – БРЄД ПОВНИЙ!

ВИ і так можете вплинути на підрядника і без комітетів всяких.

Далі – співфінансування вводять для того, щоб ПКД оплачували самі жителі і виробляли його, і коли хтось щось зробить не так – забудуть бюрдюри чи ще щось, то міськрада ні причому і управління ЖКГ  теж, бо ПКД оплатили ВИ, люди, а проконтролювати виконання мав цей же самий вуличний комітет.

Звичайно нам втиратимуть, що це для того щоб зекономити трохи бюджетних коштів, а на їх зроблять ще одну чи дві вулиці. Все б нічого, але хто ж проконтролює розподіл і перерозподіл  коштів? Звідки будемо знати, що цю вулицю асфальтують по плану, а цю позачергово? Всі ж повинні оплатити ПКД.

Далі питання – от виявить бажання на асфальтування 30 вулиць, створять впарювані вуличні комітети, замовлять ПКД і потім як визначать які асфальтувати, а які відкласти на наступний рік? І де гарантія, що через рік куплені ПКД, на кошти жителів, будуть дійсні? Нагадаю про відписку по моїй вулиці Ломоносова, де ніби було ПКД, а потім зникло. Така ж ситуація була з частиною вулиці Луцької, де перше ПКД забракували, бо не відповідало вимогам.

П.С, Перепрошую, не для того наповнюється бюджет, щоб Вам додатково скидатися на ремонт того, за що відповідає міськвиконком?

Висунути претензію Вам не буде змоги… бо ж шо скажуть – ми дозволили жителям контролювати якість, а не переклали обов’язки.

Таким чином, “Владноможці” просто знімають з себе відповідальність. А ви думайте чи йти на поводку афери, чи заставляти їх працювати і відповідати за себе… Якщо впарюють Вам комітет, то вимагайте, щоб Ваш комітет став розпорядником коштів із бюджету.

7 коментарі
 1. просто Віта / 19.11.2016 - 21:37 / Відповіcти

  дуже треба підтримувати ідею створення вуличних комітетів , але тільки для того … щоб поміняти докорінно місцеву владу .

  • У “яблучко”, Віта! І я, саме так, думаю. Гнати комуністів із місцевих структур влади із допомогою вуличних комітетів виборців. Оголошувати недовіру мерам, заступникам і призначати позачергові вибори – це тифозні гниди на тілі територіальних громад.

   • в масштабі країни це вже зробили… подобаеться ?

   • гнати потрібно тих хто багато говорить а толку ніякого, а Володимир пока живе і оновлюється завдяки таким як Петро Данилович в інших містах вже добігались “активісти” як стало жити видно реально.

 2. Руслан Чик / 19.11.2016 - 22:19 / Відповіcти

  Топорівський в Благодатному теж просуває цю ідею, але безуспішно.
  Бо громаді байдуже.

 3. Костік Орлов / 21.11.2016 - 20:41 / Відповіcти

  Якби в шахтарському середовищі був хоч один Андрій Кандиба!..Молодець,ти за правду,не здавайся.

 4. А нам, що робити тепер????? Ми скидалися!!!! Виходить нас нає””””ли??? Головне, щоб тепер каналізація не прорвала, бо розумію што будемо латати за свій рахунок

Додати коментар


Жителі села Петрове в Поромівській ОТГ не можуть скористатися своїм лісом
На цьому тижні мав зустріч із жителями прекрасного села Петрове, яке знаходиться в Поромівській ОТГ. Людей в першу чергу турбувало те що вони не можуть скористатися своїм ...
УКРОП по-володимирськи: сварка, зрада і поразка
Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП – єдина партія, яка інвестує в перемогу ідеалів Революції гідності усі сили, але не шукає взамін політичних та економічних призів. У ...
Закликаю допомогти людині, яка у Нововолинську 25 років годує усіх, хто опинився в скрутних життєвих обставинах
Марія Карпінська ! Насправді була волонтером тоді коли це не було мейнстрімом. Тоді коли в Україні навіть слова такого не чули. 25 років ця скромна жінка з величезним серцем ...
Чим ми дихаємо у місті Нововолинськ?
Для того, щоб це з’ясувати, в місті потрібно встановити стаціонарні пости спостереження за якістю атмосферного повітря. Тоді не потрібно буде хвилюватися, чи підприємства ...
Про створення Володимир-Волинського центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю
Як і обіцяла. До дня місцевого самоврядування – маленька історія великої справи – створення Володимир – Волинського центру соціальної реабілітації для дітей з ...