Андрій Кандиба

Щодо впарювання міськими чиновниками думки про створення вуличних комітетів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:36 | 19.11.2016 / Рубрика: Блоги / 7 коментарів

Створення вуличних комітетів у Володимирі-Волинському, на нашу думку, це АФЕРА… Роз’яснимо для Вас, шановні жителі вулиць, чим це обернеться.

Нагадаю, нещодавно мер через ЗМІ заявив, що для того аби була відремонтована будь-яка вулиця, жителі повинні скинутись на проектно-кошторисну документацію (ПКД), та ще й створити “вуличний комітет” з ініціативних людей.

Нам впарюють, шо вони (вуличні комітети) будуть створені для того, аби представники вулиці могли контролювати ремонт дорожнього покриття вулиці. Тобто, якщо Вас не влаштовуватиме шось, то Ви зможете через цей комітет вплинути на підрядника. Вважаю, що це – БРЄД ПОВНИЙ!

ВИ і так можете вплинути на підрядника і без комітетів всяких.

Далі – співфінансування вводять для того, щоб ПКД оплачували самі жителі і виробляли його, і коли хтось щось зробить не так – забудуть бюрдюри чи ще щось, то міськрада ні причому і управління ЖКГ  теж, бо ПКД оплатили ВИ, люди, а проконтролювати виконання мав цей же самий вуличний комітет.

Звичайно нам втиратимуть, що це для того щоб зекономити трохи бюджетних коштів, а на їх зроблять ще одну чи дві вулиці. Все б нічого, але хто ж проконтролює розподіл і перерозподіл  коштів? Звідки будемо знати, що цю вулицю асфальтують по плану, а цю позачергово? Всі ж повинні оплатити ПКД.

Далі питання – от виявить бажання на асфальтування 30 вулиць, створять впарювані вуличні комітети, замовлять ПКД і потім як визначать які асфальтувати, а які відкласти на наступний рік? І де гарантія, що через рік куплені ПКД, на кошти жителів, будуть дійсні? Нагадаю про відписку по моїй вулиці Ломоносова, де ніби було ПКД, а потім зникло. Така ж ситуація була з частиною вулиці Луцької, де перше ПКД забракували, бо не відповідало вимогам.

П.С, Перепрошую, не для того наповнюється бюджет, щоб Вам додатково скидатися на ремонт того, за що відповідає міськвиконком?

Висунути претензію Вам не буде змоги… бо ж шо скажуть – ми дозволили жителям контролювати якість, а не переклали обов’язки.

Таким чином, “Владноможці” просто знімають з себе відповідальність. А ви думайте чи йти на поводку афери, чи заставляти їх працювати і відповідати за себе… Якщо впарюють Вам комітет, то вимагайте, щоб Ваш комітет став розпорядником коштів із бюджету.

7 коментарі
 1. просто Віта / 19.11.2016 - 21:37 / Відповіcти

  дуже треба підтримувати ідею створення вуличних комітетів , але тільки для того … щоб поміняти докорінно місцеву владу .

  • У “яблучко”, Віта! І я, саме так, думаю. Гнати комуністів із місцевих структур влади із допомогою вуличних комітетів виборців. Оголошувати недовіру мерам, заступникам і призначати позачергові вибори – це тифозні гниди на тілі територіальних громад.

   • в масштабі країни це вже зробили… подобаеться ?

   • гнати потрібно тих хто багато говорить а толку ніякого, а Володимир пока живе і оновлюється завдяки таким як Петро Данилович в інших містах вже добігались “активісти” як стало жити видно реально.

 2. Руслан Чик / 19.11.2016 - 22:19 / Відповіcти

  Топорівський в Благодатному теж просуває цю ідею, але безуспішно.
  Бо громаді байдуже.

 3. Костік Орлов / 21.11.2016 - 20:41 / Відповіcти

  Якби в шахтарському середовищі був хоч один Андрій Кандиба!..Молодець,ти за правду,не здавайся.

 4. А нам, що робити тепер????? Ми скидалися!!!! Виходить нас нає””””ли??? Головне, щоб тепер каналізація не прорвала, бо розумію што будемо латати за свій рахунок

Додати коментар


Спортивні діти – це обов’язок батьків!
Отже візьмемо за приклад дітей, оскільки вони майбутні дорослі і їх сформовані світогляди в дитинстві та юності будуть відображати їх стиль життя та поведінки і у дорослому ...
Я поставив свій підпис під поданням про ініціювання питання про усунення Президента України в порядку імпічменту
Я поставив свій підпис під поданням про ініціювання питання про усунення Президента України Порошенка П.О. з посту в порядку імпічменту. Вже досить таки давно не приховую, що ...
Побував у Брюселі і побачив політичну “кухню” ЄС зсередини
В рамках програми Governance in Ukrainian Municipalities: Transferring V4 Experience за сприяння Інститут Політичної Освіти та Robert Schuman Institute (Budapest) відвідали Брюссель. Наша програма тривала 8 місяців: це ...
Ось на яку калюжу перетворилось мальовниче “Лісне озеро”
Ось на яку калюжу перетворилось мальовниче озеро – гарний рекреаційний куточок, де відпочивали ми в дитинстві.  Раніше озеро було облаштоване містками і можна було ловити ...
Пан Курчак вперто іде до своєї мети встановити котел-утилізатор
Так 25-04-2018 в Єдиному реєстрі на сайті Міністерства екології було зареєстроване повідомлення №2018425653. З моменту оприлюднення дається 20 робочих днів для пропозицій громади. ...