Андрій Кандиба

Про перспективу малого та середнього бізнесу на 2017-й рік

11:55 | 30.12.2016 / Рубрика: Блоги / 5 коментарів

Друзі-підприємці, друзі-фермери, друзі-директори та власники заводів та корпорацій!

Усі ми входимо в новий етап “покращення” малого та середнього бізнесу. Кому б, як не нам відомо усі ланки будівництва власної справи і просування її по горизонтах країни.

Через введення в дію чергових “нововедень і покращень”, зараз кожен із нас стоїть перед великим випробуванням втримати свою справу та працівників. Влада вимагає дати своїм підлеглим ще кращі умови для життя, підняттям зарплат. Але ми всі прекрасно розуміємо, що на сьогоднішній день, це можливо тільки за рахунок підняття цін на послуги та товари чи скороченням штату…задля виживання спільного проекту.

Так складається, що переважна більшість з нас, підприємців, вже подала документи на закриття власної справи (а це – салони краси, власники невеличких таксопарків, швеї і тд). Переважна більшість нас стоїть перед вибором скорочення штату працівників, реорганізацією підприємства. Дехто об’єднується навколо одного бренду і так намагається втримуватися “на плаву”.

У мене є одне питання: а чи наша “дорога”, “рентабельна” та ” економна” місцева влада на місцях, так само провадить свою реструктуризацію, чи вишукує вона економічну ефективність та продуктивність своїх, найнятих на наші кошти працівників? Чи буде ефективне управління у міських радах?

У Володимирі-Волинському, за останніми даними у міській владі засиділося близько 56 чоловік управління… Чи настільки всі вони ефективно працюють,як підприємці? Чи є потреба в такій кількості працівників?

Кожен з нас вже “+-” визначився із напрямком дій у новому 2017 році. А чи визначилися ті, які утримуються від надходжень до бюджету? Ефективне управління це не тільки бізнес… Будемо спостерігати чи ще більше будемо вимагати ефективності від них?

5 коментарі
 1. Дуже цікавий і важливий блог.
  Що скажуть підприємці?

 2. Анатолій Бідзюра / 30.12.2016 - 14:25 / Відповіcти

  Ніхто із керівників місцевих влад Володимира і Нововолинська, навіть і не думає скорочувати апарат. Принаймні, мені про це нічого не відомо. “Совкові”, колишні чиновники – вони гниди на тілі територіальних громад.

  • думи мої думи / 30.12.2016 - 17:02 / Відповіcти

   Анатолію, я Вас поважаю! Була б моя воля-висунув би Вас на звання Людина Року 2016! Хай щастить!

 3. Степан патріот / 2.01.2017 - 14:56 / Відповіcти

  Це реальний кінець малому та середньому бізнесу ( я не маю на увазі спекулянтів,які нічого не виготовляють,а тільки перепродають,ці виживуть… просто піднімуть ціни для покупців, – українського народу!).
  Щодо підняття мінімалки,то чому тільки 3200,00??? Вони-ж не платять,заборгованість з виплати зарплат в бюджетній сфері є і чимала,правда?Шахтарі,яких довели наші “Чинуши” до краю…,може вони не хочуть працювати та годувати свої сім’ї,платити Фірташу за спожитий родиною газ,Ахветову за використану електроенергію,меру за воду, та власноруч побудований будинок і тд.адже у нас всі корисні копалини належать на роду(Конституція України).Тому висновок: чи може той хто особисто не платить працівникам заробітну плату,приймати рішення про її збільшення ,якщо так то чому мінімалка не 6400,00 грн.українці ще краще б зажили.СМІШНО!!!!!

Додати коментар


Жителі села Петрове в Поромівській ОТГ не можуть скористатися своїм лісом
На цьому тижні мав зустріч із жителями прекрасного села Петрове, яке знаходиться в Поромівській ОТГ. Людей в першу чергу турбувало те що вони не можуть скористатися своїм ...
УКРОП по-володимирськи: сварка, зрада і поразка
Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП – єдина партія, яка інвестує в перемогу ідеалів Революції гідності усі сили, але не шукає взамін політичних та економічних призів. У ...
Закликаю допомогти людині, яка у Нововолинську 25 років годує усіх, хто опинився в скрутних життєвих обставинах
Марія Карпінська ! Насправді була волонтером тоді коли це не було мейнстрімом. Тоді коли в Україні навіть слова такого не чули. 25 років ця скромна жінка з величезним серцем ...
Чим ми дихаємо у місті Нововолинськ?
Для того, щоб це з’ясувати, в місті потрібно встановити стаціонарні пости спостереження за якістю атмосферного повітря. Тоді не потрібно буде хвилюватися, чи підприємства ...
Про створення Володимир-Волинського центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю
Як і обіцяла. До дня місцевого самоврядування – маленька історія великої справи – створення Володимир – Волинського центру соціальної реабілітації для дітей з ...